ממליכים בהיכל: "היכל התורה – אומן" פותח שעריו לימי הקיבוץ הק' באומן

"היכל התורה אומן" פותח את שעריו לימי הקיבוץ הקדוש – אומן ראש השנה תשע"ט. במודעות מיוחדות שיפורסמו השבוע בריכוזי ברסלב מבשרים על הפתעות יוצאי דופן שילוו השנה את פעילותם

היכל התורה אומן

ממליכים בהיכל: "היכל התורה – אומן" פותח שעריו

מלך מחדש את היכלו: "היכל התורה אומן" פותח את שעריו לימי הקיבוץ הקדוש –  אומן ראש השנה תשע"ט. במודעות מיוחדות שיפורסמו השבוע בריכוזי ברסלב, מבשרים פעילי ומשגיח בני הישיבות על ההמלכה בהיכל, ומספרים על הפתעות יוצאי דופן שילוו השנה את פעילותם.

וזה דברם:

הרבי מתקן את כולם! אף על פי כן דרכו לנטות אל היכלי התורה

שנה של ערגה יום-יומית לעמוד בראשה של שנה בהיכל המלך ולשפוך שיח, מתי אבוא ואראה – – – מתפרצת בבת אחת בבואך אל הקודש פנימה. רק פתחת פיך, והנה אוזן קשובה מהעבר השני, לוגם כל הגה, כאילו המתין רק עבורך.

תדע בן-נעורים יקר, כי זה השמן נמשח עליך בזכייתך לטבל כל שפיכת הלב בציון הק' בתוך נהרות החכמה ב'היכל התורה', שם בעסקך בעסק הבורא, בהכרת טעמיו וחוקיו בין דפי הש"ס והליקוטי הלכות, משם דיבוריך נהפכים לדברי כיבושין שדרך המלך לנטות אליהם, ומשם תוכל לפעול אצלו הכל. אל תוותר, אתה פסיעה מתענוגים נצחיים.

ברוך הבא!

תגובות

איפ ה ממוקם היכל התורה באומן

2

יפה מאוד. כל הכבוד למי שעבד בשביל זה אך יש למישהו מושג אם האישור לעשרה ימים הוא רק לאלו שלומדים בישיבות ברסלב ומוכרות בכך מטעם ועד בני הישיבות או לאו דווקא? אשמח מאוד לקבל תשובה על כך בהקדם... תודה רבה

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.