חדשות אומן

מלון שערי ציון באומן יוצא למכירה • חשוב שידע הציבור ויזהר!!!

חשוב שידע הציבור!!! כי יהודים רבים רכשו חדרים במלון, ובמתחם קיים סכסוך של שנים רבות בין יהודים הטוענים לשליטה שלהם על המלון, הסכסוכים הגיעו לבית הדין אשר פסק והכריע בעניין

מלון שערי ציון באומן | צילום: Яндекс

כזכור, פרסמנו כי מלון “שערי ציון” באומן נפתח והפך למעון לינה עבור סטודנטים גויים. בעל המלון איים בעבר כי אם לא יגיעו איתו להסדר כל שהוא ויבטלו את החרם נגד המלון, הוא ידאג להשכיר את המלון בעדיפות ראשונה לגויים מקומיים. את איומיו הוא אכן מימש ואיכלס במלון גויים מקומיים, האכלוס לא צלח זמן רב, הסטודנטים ברחו מהמלון עקב הזנחה קשה בתחזוקת המלון אשר לא היה ראוי לאיכלוס בני אדם.

בחודשיים האחרונים החל בעל המלון בשיפוץ מאסיבי של החדרים בבניין, השיפוצים הסתיימו בימים האחרונים, וכעת הוא מציע את המלון למכירה, היום נתלה השלט ‘למכירה’. בתוכניתו של בעל המלון למכור דירות בודדות למי שיהיה מעוניין בכך.

חשוב שידע הציבור!!! כי יהודים רבים רכשו חדרים במלון, ובמקום קיים סכסוך של שנים רבות בין יהודים הטוענים לשליטה על המלון. הסיכסוכים הגיעו לבית הדין אשר פסק והכריע בעניין. בינתיים המלון נמכר לגוי מקומי שרכש את המלון במחיר זול יחסית ואינו היה מודע לסכסוכים במקום.

בשנים האחרונות ניסו גורמים להגיע עם הרוכש להסדר כל שהוא, בעוד הצדדים עומדים על שלהם ואינם מוכנים להגיע לשום הסדר בטענתם שהמלון שייך להם. את הגוי לא מעניין מה פסק בית הדין בענין, בערב ראש השנה תשע”ה דיברו איתו כמה עסקנים והבינו ממנו שהוא מוכן עדיין להגיע להסדר עם הצדדים, משלא הגיעו איתו להסכם, כאמור, היום החל בעל המלון למכור את הקומות לכל המעוניין בכך.

כדאי לברר את הפסק שהוכרע בביה”ד ולבדוק את ההלכה כיצד לנהוג בעניין הרכישה.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.