סקירת המלונות באומן

מלון אומן אין באומן – המלון הוותיק מבין המלונות באומן

ב'אומן שלום' ממשיכים לסקר את המלונות באומן לרווחת הנוסעים לאומן – והפעם מלון אומן אין באומן – המלון הוותיק מבין רשת המלונות באומן – רשת מלון אומן אין // מלונות באומן // המלונות המומלצים באומן // מלון ואירוח באומן // דירות באומן

צילום: יח"צ

רשת מלון אומן אין // מלונות באומן // המלונות המומלצים באומן // מלון ואירוח באומן // דירות באומן

 

"תמיד יש פעם ראשונה", את המשפט הכה שגור בפה כל, ניתן לייחס כמעט לכל פעולה בחיינו. עבורנו, אנשי מוהר"ן, הפעם הראשונה באומן זה משהו שקשה מנשוא עד בלתי אפשרי לתרגם למילים. יש הרואים את הגעתם לראשונה אל עיר הגעגועים כיום הולדתם השני. יש המציירים את החוויה כשל תינוק הנעמד לראשונה על רגליו ויש, כמוני למשל, אשר ממעיטים ב"למה ואיך" ופשוט מרגישים.

היום, עת התיישבתי לסקר את מתחם האירוח מלון אומן אין באומן באופן אישי אני חש סגירת מעגל, שכן שם התארחתי כשדרכתי לראשונה על אדמת אומן. צעיר בימים הייתי וגם לא אחד שלעלות על מטוס זה דבר שגרתי עבורו. למרות שטסתי ל24 שעות, המזוודה הייתה מלאה, בהתעקשותה של אמי שתחי', להלן היידישע מאמע, מנות חמות, קרות ופושרות. בכל זאת אוקראינה של פעם אתם יודעים, עם כל הסטיגמות הידועות כל כך לאנ"ש. סטיגמות שהתנפצו לרסיסים קטנים עת נכנסתי בשערי המלון אומן אין.

לזכותו של בעלי המקום, הר"ר נחום סולרש הי"ו, יאמר כי היה הראשון לזהות את המגמה המסתמנת-צמיחתה של אומן היהודית היום וככזה העמיד בית הארחה ראוי לשמו. כזה שכבר מאז היווסדו היה הרבה יותר מלון מאשר אכסניה.

גם היום, עת מלונות באומן, מלוניות באומן ובתי הארחה באומן, רובם ככולם ברמה מעבר למשביעת רצון, קורצים לתייר היהודי לאורכה ורוחבה של איזור פושקינה, מלון אומן אין שומר על מקומו בצמרת הגבוהה ולאחרונה אף משתדרג. משפחת סולרש לא נחה על זרי הדפנה והיום בצמוד למלון אומן אין נבנה מלון בוטיק באומן הנקרא "אומן סוויטס"  בניין בן 3 קומות בעל 12 סוויטות, חלקן בנות 2 חדרים לרווחת משפחות עם ילדים או מכרים שחפצים להשתכן יחדיו ועדיין לשמור על פרטיותם הבסיסית.

חידוש נוסף הוא הקמת מלון באומן בן 4 קומות בעל 18 חדרי אירוח מרווחים תחת השם מלון 148 באומן, המלון באומן כולל חדר אוכל ואולם ארועים מפואר, אשר נחנך במקום לפני חג הפסח תשע"ו. האולם מכיל כ-300 סועדים ומתאים להפקת ארועים גדולים כמו חתונה ובר מצווה וגם לארועים קטנים יותר כמו שבע ברכות, בריתות ועוד.

מלון אומן אין באומן הוא אחד מהקרובים יותר לציון הק', אך שוכן במיקום שקט ופסטורלי, מה שקרוי בסלנג הישראלי "המרכז השקט". המלון כולל חדרים נאים המאובזרים היטב עם קריצה בולטת לסטנדרטים של המערב. החדרים מרווחים וממוזגים, כאלה המתאימים ליחידים, זוגות, משפחות וקבוצות. המלון מציע מקווה פרטי לגברים, חדר אוכל מפואר המגיש ארוחות גלאט כושר ברמה גבוהה ומאובטח ע"י חברת שמירה מנוסה 24/7.

עושה רושם כי חוויית האירוח והמלונות באומן של משפחת סולרש מתחילה ביישוב הדעת והחום בו מתקבל כל אורח. המקום מנוהל ע"י משפחה ישראלית חביבה אשר דואגת לפרטים הכי קטנים של האירוח במתחם, באהבה גדולה, מתוך תחושה של שליחות.

בנוסף לרמת האירוח הגבוהה, חשוב לציין כי משפחת סולרש, על אף האיכות הגבוהה שמציעה לאורחים, שומרת על רמת מחירים השווה לכל נפש, דבר לא מובן מאליו ברחוב היהודי של אומן היום. לאחרונה, בעלי המתחם יצאו במבצע, שלי, באופן אישי, לא זכור כמותו – מזמינים 2 לילות כולל ארוחות באחד ממלונות הרשת באומן (מלון אומן אין, מלון אומן סוויטס, מלון 148) ומקבלים לילה נוסף חינם.

לשמחתנו, אומן מציעה היום לעולה רגל היהודי שפע בדמות מגוון מוקדי לינה ואירוח באומן כשרים ומפוארים, באומן תמצאו מלונות באומן, מלון דירות באומן, בתי מלון באומן ועוד… מלון אומן אין הוא בהחלט בצמרת הגבוהה של אלה ובעיניי אחד המומלצים ביותר.

כנסו לבחירת המלון באומן או אחד המלונות המומלצים באומן ←  לחצו כאן ← תכננו את החופשה שלכם בצורה הנוחה ביותר ← במידע שלפניכם תסקיר נרחב ופירוט מדוייק של כל השירותים הניתנים במלונות באומן.

 

♥ מלונות באומן • המומלצים

מלון חושן באומן
מלון 'בית חזין' באומן
מלון 'וואן' באומן

בקישור הבא שלפניכם תמצאו מבחר מלונות באומן, מלון ואירוח באומן, דירות באומן, ועוד… להזמנת אירוח במלונות באומן או המלונות המומלצים באומן ←  לחצו כאן 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ז אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.