חדשות אומן

מכתב תגובה על סערת מלון “שערי ציון” • שווה קריאה

מכתב שנשלח למערכת “אומן שלום” ע”י אחד הגולשים כתגובה על הסערה המתרגשת לבוא במלון “שערי ציון” • שווה קריאה…

מלון "שערי ציון" | צילום:Яндекс

מי חייב לתת שם למלון?

ולא כל מציאות כאובה מפרסמים, בפרט שכאמור זה גורם הרהורים, כל קורא מבין כבר המציאות ממה שכתבתם מגורי סטודנטים, למה לנופף כאלו לשונות חריפים מול העיניים? העניין זה לדווח לציבור וכבר יוצאים ידי חובה גם אם משתמשים עם לשונות פחות חריפים.

ואם הגענו לנושא המלון הרי הרקע לבעיה מסתתר בחוסר האחדות וחוסר השליטה של החרדים במקום, בזה צריך לטפל ועל זה יש לדרוש ולעסוק וכו’, דהיינו להושיב את גדולי ברסלב לכל מפלגותיהם ביחד לתת גב וחזוק להנהלת הציון.

שיבינו, זה או – או. או שיתוף פעולה של כלם, או חלק גדול לפחות של הברסלברס, לתת גיבוי לאיחוד ברסלב השולט במקום. או שהציונים, או המאפיה, או האוקראינים, ישלטו במקום. כרגע זה וואקום שמזמין צרות כמלון ועוד ועוד ה’ ישמור.

מבחינתי, המלון הזה הוא מצבה ועדות לאזלת יד הברסלברס. לשים בצד ויכוחים וטענות (שאולי צודקות) ולהתאחד כדי לטפל בבעיות הקיימות בסביבת הציון. מצבה שצווחת ואומרת: “ברסלברס שימו יד ביחד לחזק את אומן, ראו מה קרה להשקעתם של רבים וטובים, בגלל שאין פה יד ששולטת ברמה”. עד לאיפה הדבר התדרדר…

והיה כבר מי שאמר שגם בזמן זוהרו של המלון, היה הוא במשך ימות השנה חוץ מראש השנה, מקום בילוי להפקרות סוכני נסיעות, שהביאו לשם זוגות מתל אביב וד”ל ובגלל זה הוא נסגר. כבר אז היה צריך שמישהו יקרא לו: “שערי .. “. ומדוע מנהלי המלון דאז העלימו עין מתופעות כאלו למרות שעוררו אותם על כך??? כי באותם ימים, כמו עתה, כל מנהל בתורו ותקופתו בקושי שרד מלחצים ומריבות פנימיות כידוע, לכן לא היה להם שום כח להלחם בתופעות ייבוא זוגות צעירים סטודנטים שנוהגים בדיוק כסטודנטים הגויים שגרים שם עכשיו, (לזכותם של הסטודנטים מתל אביב יאמר שהם היו מתחילי תשובה), אבל עד שגמרו לעשות התשובה כיערו את המלון וגרמו לסגירתו. ועוד יותר שאם הגויים עושים אוירה של כיעור, להם זו עדיין לא עבירה כסטודנטים יהודים שעושים עבירות רחמנא ליצלן.

ואסיים ואומר: הרבי סגר, זה לא הגויים!

מסקנה: עד שלא תהיה שם יד אחת, חזקה וחכמה, לא תהיה תרופה לכל התופעות הידועות הללו שבשולי המחנה, כשל המלון ושאר דברים טעונים טיפול בכל החזיתות: קדושה, צניעות בציון, כבוד הרבי וכו’.

איני עורך זאת וסומך שתבינו עצמכם אם תעיינו בדברי רק לסיכום אומר, הצעתי לארגן קאמפיין אחדות בין הברסלברס, שמטרתו לתת שרביט ההנהגה לזקנים המיושבים בדעת וכו’ כדי שהנהלת הציון והקלויז ישלטו ברמה באיזור הציון וכל התופעות הללו יטופלו כראוי.

איך מסיימים? הכדור במגרש שלכם, ויש לכם את הכלים לכך!!!

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ד סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.