אומן ראש השנה תשע"ט: חסידי ברסלב התכנסו למעמד הכנה לקראת ראש השנה

אומן אומן ראש השנה • מעמד מיוחד בעיר בני ברק לשבח ולהודות להשי"ת על זכות הגדולה שנפלה בחלקינו על הזכות להשתתף בקיבוץ הגדול בראש השנה תשע"ח שבו השתתפו רבים מאנ"ש ותושבי העיר ובקשה שנזכה להשתתף בקיבוץ הבעל"ט

בסעודת ההודאה בבני ברק // צילום: באדיבות המצלם

אומן ראש השנה תשע"ט

בליל שישי פר' ואתחנן חמשה עשר באב התקיים מעמד מיוחד בעיר בני ברק לתת שבת והודיה להשי"ת על זכות הגדולה שנפלה בחלקינו וזכינו להשתתף בקיבוץ הגדול בראש השנה תשע"ח שבו השתתפו רבים מאנ"ש ותושבי העיר, האירוע החל בסעודה דשנה כיד המלך ובשירי זמרה ע"י הבעל מנגן הר"ר אליעזר זוסיא גודלבסקי הי"ו.

לאחר ששרו את שיר ידידות, שמעו דבורים חוצבי להבות מהרה"ח ר' נתן בורשטיין שליט"א שהרחיב בדיבורו על הזכות הגדולה שאנו זוכים לנסוע מידי שנה בשנה שעד לפני שנים מועטות היה זה בגדר חלום ממש. כמו"כ דיבר על ההכנה הראויה לקראת הנסיעה בכדי שנבוא עם אבנים וסיד לצדיק שיבנה בהם בניינים נפלאים.

בסיום הדרשה פרץ הקהל הרב בריקודים סוערים שנמשכו שעות ארוכות ללא הפסקה.

לאחר הריקודים נשא דברים נפלאים הרה"ח ר' יעקב נתן אנשין שליט"א על חובת הזיכרון שיש לנו בכל עת שלא לשכוח וזו מטרת הסעודה, לא לשכוח שהיינו אצל רבינו על ראש השנה ולא לשכוח שנהיה  בעזהשי"ת.

בסיום כובד בברכת המזון העסקן הר"ר נתן שור הי"ו שאירגן את כל הערב במסירות נפש ממש וכל המשתתפים יצאו בהרגשה מרוממת עם כיסופים וגעגועים לראש השנה של רבינו הק' זיע"א.

 

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ג אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.