מחזה מרגש: המכונית נשרפה כליל, הספר הקדוש ליקוטי מוהר"ן נותר שלם

ניסים נסע על כביש מספר 1 לכיוון ירושלים כשלפתע המנוע החל לבעור, המשטרה שהגיעה למקום חסמה את הכביש למשך שעה וחצי, האש בערה במשך כשמונה דקות • הרכב נשרף כליל ספה"ק ליקוטי מוהר"ן ותהילים שהיו ברכב נשארו שלמים

הספרים נשארו שלמים // צילום: באדיבות המצלם

ניסים בן גיגי מפתח תקווה, נסע על כביש מספר 1 לכיוון ירושלים כשלפתע המנוע החל לבעור, ניסים מיהר לצאת מהרכב שהחל לבעור, המשטרה שהגיעה למקום חסמה את הכביש למשך שעה וחצי, האש בערה במשך כשמונה דקות – הרכב נשרף כליל.

הכבאים שהוזמנו לזירת האירוע הצליחו להשתלט על השריפה לאחר 8 דקות שהרכב בוער כולו, ניסים סיפר: "אחרי שהשריפה כבתה, ניגשתי לאוטו כדי לראות מה נשאר ממנו. מאחוריי עמדו שתי שוטרות ושני כבאים, וכשפתחתי את הדלת של הנהג – ששם הייתה רוב השריפה, כולם היו בהלם" ניסים הוציא מהרכב שנשרף כליל שני ספרים שנותרו שלמים: ספר ליקוטי מוהר"ן וספר תהילים שנותרו שלמים ולא נפגעו.

"אני עד עכשיו לא מעכל את הקידוש שם שמיים הענקי שהיה במקום, כשהשוטרים ראו את זה. לאף אחד לא היה הסבר איך זה יכול להיות", סיפר בן גיגי בהתרגשות.

 

צפו בתיעוד ותמונות מזירת השריפה:

 

תגובות

באמת מרגש ןמעצים מאוד. גם קידוש ה' גדול. אך בל נשכח שבסופו של דבר ניסים הפסיד את רכבו (לפי מראהו הוא לא נראה שנתון שמבוטח במקיף) וזה לא כ"כ "מרגש"...

3

העיקר שלא היו אבידות בנפש.ידוע שהספרים של רבינו הם נגד שריפה גם וכדאי מאד להחזיק אותם בבית.

2

ניסים ניסים פשוט ניסים

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב שבט ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.