מבצע נרחב למען הילדים של אנ"ש: שלא יישאר בברסלב אף ילד רעב!

קופת החסד דחסידי ברסלב יוצאת במבצע נרחב למען הילדים של אנ"ש • בהסדר שהגיעו עסקני הקופה עם נדיבי עם על חלוקת תלושי מזון לקבלת מוצרי יסוד: על כל שקל שיתרם לקופה למטרה זו יתנו הנדיבים עוד שני שקל!!!

שלא יישאר בברסלב אף ילד רעב!

קופת החסד דחסידי ברסלב יוצאת במבצע נרחב למען הילדים של אנ"ש: שלא יישאר בברסלב אף ילד רעב!

בשבועות האחרונים הצטברו במשרדי הקופה בקשות רבות ודחופות להוסיף עוד משפחות לחלוקה הקבועה. הצורך הגדול וכידוע העניות השוררת בבתי רבים מאנ"ש דחפה את עסקני הקופה למפות את הבקשות. לאחר מיפוי ובהתייעצות עם רבני אנ"ש הגיעו למסקנה על הצורך הדחוף ביותר להוסיף עוד 550 ילדים החיים במצב המחייב עזרה.

בהסדר שהגיעו עסקני הקופה עם נדיבי עם על חלוקת תלושי מזון לקבלת מוצרי יסוד עבור משפחות נצרכות, כאשר במהלך המבצע על כל שקל שיתרם לקופה למטרה זו יתנו הנדיבים עוד שני שקל!!! כל שקל שלך שווה שלוש ש"ח!!!

בקופה מבהירים שכבר כיום מחלקת 'קופת החסד' בהסדר זה מידי חודש בחודשו תלושי מזון של מאה ש"ח לחודש לילד, לכחמש מאות ילדים. לדוגמא משפחה של 10 ילדים מקבלת 1000 ש"ח בתלושי מזון לרכישה בחנויות מזון ברחבי הארץ ובס"ה כבר כיום מידי חודש מחולקים 50,000 ש"ח.

הצטרף כבר עכשיו להיות לעזר ואחיסמך לעוד ילדים ומשפחות שיקבלו עזרה חשובה זו, בתרומה של 1 ש"ח נתת 3 ש"ח ניתן לתרום בלחיצה אחת לחץ כאן

כמו"כ ניתן לתרום בהו"ק או לאשר בבנק קוד מוסד 58891 ולשלוח לנו פרטי חשבון בנק אחר אישור של הבנק

טלפון הקופה 02-5618525

אפשר גם להפקיד בנק מרכנתיל סניף 621 מ"ח 34162  ע"ש קופת החסד – מוצרי יסוד

מצורף בזה גליון מרתק כולל סיפורים ועובדות מרתקות על חשיבות הצדקה והסבר על פרויקט התלושי מזון ובזה הקופה פונה לאנ"ש היקרים בקריאה נרגשת: "איש את רעהו יעזורו! שכל אחד ייקח על עצמו להיות שותף במבצע הזה ויחזיק משפחות יקרות מאנ"ש בדרך כבוד".

 

לחץ כאן לצפייה בפרוספקט קופת החסד

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ג אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.