מְשִׁיבַת נָפֶשׁ • ילדי ת"ת "משיבת נפש" הוד השרון בביקור אצל גדולי ישראל

כהמשך לביקורם של ילדי ת"ת "משיבת נפש" בביתם של זקני אנ"ש שליט"א הרה"צ רבי יעקב מאיר שכטער שליט"א והרה"ח רבי משה קרמר שליט"א המשיכו השבוע לסבב ביקורים נוסף בביתם של גדולי ישראל • צפו בתמונות

רבי שמעון שפירא שליט''א מחזק את הילדים // צילום: באדיבות המצלם

כהמשך לביקורם של ילדי ת"ת "משיבת נפש" בביתם של זקני אנ"ש שליט"א הרה"צ רבי יעקב מאיר שכטער שליט"א והרה"ח רבי משה קרמר שליט"א המשיכו השבוע לסבב ביקורים נוסף בביתם של גדולי ישראל.

ילדי כתה ו' שזכו לסיים פרק המניח גמ' ומסכת שבת במשניות וילדי כתה ה' שסיימו פרק "אלו מציאות" ומסכת פסחים במשניות ערכו סיום מיוחד שבמהלכו עלו לביתו של האדמו"ר מקליוולנד שליט"א המתגורר בסמיכות לת"ת בעיר רעננה והאדמו"ר בחן את התלמידים. לאח"מ נשא דברים לתלמידים ואמר "שמוסדות "משיבת נפש" מהווים מגדל אור לכל תושבי הסביבה וכבר שנים רבות שהוא מתגורר באזור ועד שהקימו את המוסדות של ברסלב לא היה מענה לכל החוזרים בתשובה לגדל את בניהם בדרך חסידית אותנתית", אח"כ הילדים עברו להתברך.

לאח"מ  נסעו התלמידים לביתו של הרה"צ ר' שמעון שפירא שליט"א שם ערכו את הסיומים ושמעו ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​דברי התעוררות, חיזוק והדרכה על הזכות הגדולה ללמוד ולסיים. ר' שמעון שיבח את המוסדות הק' שנותנים מענה לבעלי תשובה הרוצים לחנך ילדיהם בדרך רבינו הק' זיע"א המסורה לנו מדור דור, דבר שלא היה שנים רבות.

לאחר שבירך את הילדים שיזכו לגדול בתורה ויראת שמים בדרך רבינו הק' עלו הילדים לבית המדרש הגדול "ברסלב שול" שם זכו לראות הכסא של רבינו הק' ונשאו תפילה שיזכו לגדול כמו כל זקני אנ"ש שעבדו את ה' יתברך במקום הזה, כמו"כ עלו לגג ביהמ"ד, שם צפו על מקום המקדש, התפללו על בנין הבית במהרה ושרו שירי כיסופים וגעגועים לבית המקדש.

משם המשיכו לביתו של כ"ק מרן גאב"ד ירושלים שליט"א שהתרגש מאוד ולא האמין שילדים אלו גדלים בעיר כ"הוד השרון" ובירך את הילדים "שימשיכו ללכת בדרך התורה ויזכו לסיים את כל התורה ולגדול תלמידי חכמים אמיתים ויעשו נחת רוח לבורא. לאחר שברכם בכלליות, ביקש שיעברו אחד אחד להתברך ובירכם בחביבות יתירה. לאח"מ שמע סקירה ממנכ"ל המוסדות על ההתפתחות והתנופה במוסדות הק' לבנים ולבנות ובירך שהתנופה תמשיך ותצליח ושיראה ברכה בכל עמלו וחיזקו להמשיך ביתר שאת ועוז למען תינוקות של בית רבן בפרט ממשפחות של בעלי תשובה שאין הרבה שעושים למענם בצורה שכזו, כמו"כ בירך את התורמים והמסייעים למפעל חשוב ונצרך זה.

צפו בתמונות ממסע הביקורים אצל גדולי ישראל:

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.