לראשונה באומן: תוקם וועדה שתנפיק 'תעודת יושר' לעובדים המקומיים

תושבי הקהילה היהודית באומן החליטו לשים סוף לגניבות והקימו ועדה שתנפיק 'תעודת יושר' לעובדים המקומיים, הרב יעקב ג'אן שליט"א קרא לתושבי הקהילה באומן להתאחד ולהצטרף ליוזמה

מכתב הרב ג'אן הקורא לתמוך ביוזמה // צילם: באדיבות המצלם

בעקבות ריבוי התלונות על עובדים מקומיים הגונבים ומרמים את מעסיקיהם היהודים, בבתי המלונות באומן ובעסקים השונים, תושבי הקהילה היהודית באומן החליטו לשים סוף לגנבות והקימו ועדה שתנפיק 'תעודת יושר' לעובדים, על פי תוכנית הוועדה שהגיעה ל'אומן שלום': כל פועל גוי שיבקש להתקבל לעבודה באחד ממקומות התעסוקה בבעלות היהודים באומן, יקבל 'תעודת יושר' מטעם 'ארגון השומרים אומן' – פועל מקומי שייתפס בגניבה, תישלל ממנו התעודה לצמיתות, ויפסיד את ההזדמנות לקבל עבודה באיזורים הסמוכים לקברו של רבי נחמן מברסלב זיע"א.

ראש קהילת אומן הרב יעקב ג'אן שליט"א קרא לתושבי הקהילה באומן להתאחד ולהצטרף ליוזמה וכתב: "לכל מאן דבעי שלום וברכה, שמועה נכונה וטובה שמעתי כי התאחדו סוף סוף החברים כאן באומן והחליטו להפיק "תעודות יושר" לגויים העובדים ברחובותינו. רעיון נפלא וחייבים לקיימו על הצד הטוב ביותר וגם חברי הועדה ב"ה טובים הם מאד הן ישיבתם ביחד והן החלטתם. ולכולם יש לשמוע לדבר ולקיימו לטובתנו, בברכה יעקב ג'אן".

 

תעודת יושר באומן

 

תגובות

המלצה חשובה: לא כדאי לשלול לצמיתות, כי אז העובד - מתוך יאוש יכול לתכנן נקמה. לכן כדאי משהו כמו 5 או 10 שנים, כך ידע שיש לו סיכוי לשוב, וכשישוב - יהיה מורתע.

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.