חדשות אומן

לקראת חגיגות 400 שנה להיווסדה של העיר אומן – יפטרלו 450 שוטרים מקומיים

לקראת חגיגות 400 שנה להיווסדה של העיר אומן החל בימים הקרובים – יפטרלו 450 שוטרים מקומיים מסביב לשעון בכל העיר וידאגו לאכיפת החוק ושמירת הסדר הציבורי, כך נמסר מדובר משטרת אומן • יש להישמע להוראות המשטרה ולהימנע בכל מחיר מחילול ה’ היכול להיגרם מאי ציות לחוק

השוטרים מקבלים הוראות | צילום: באדיבות המשטרה

העיר אומן מציינת 400 שנה להיווסדה, החגיגות לציון הולדתה של העיר יתקיימו ביום שישי הקרוב. ראש מממשלת אוקראינה היהודי מר ולדימיר גרויסמן יגיע לפני ראש השנה תשע”ז לביקור רשמי בעיר לרגל החגיגות ויבקר גם בציון רבי נחמן מברסלב זיע”א באומן.

בשל החגיגות שיערכו בימים הקרובים, יפטרלו 450 שוטרים מקומיים מסביב לשעון בכל העיר אומן וידאגו לאכיפת החוק ושמירה על הסדר הציבורי כך נמסר מדובר משטרת אומן. בנוסף, השנה יגיעו לאומן מספר גדול יותר של שוטרים ישראלים. על פי המידע שהגיע ל’אומן שלום’ השנה בשונה משנים קודמות יפעלו בנוסף, שוטרים סמויים שידאגו לשמור על הסדר הציבורי בכל איזור פושקינה במקום שהותם של ההמונים הבאים לקיבוץ הק’.

יש להישמע להוראות המשטרה ולהימנע בכל מחיר מחילול ה’ היכול להיגרם מאי ציות לחוק. בהוראת הרבנים שליט”א הציבור נקרא להימנע מכל התגרות או אלימות כלפי הגויים המקומיים, שיכול לגרום לחילול ה’ ולחילול שם רבינו הק’ – הדבר בידינו.

הציבור מתבקש להיות עירני ולדווח על כל תקרית אלימה לארגון ‘השומרים אומן’ במספר 380734149975 הארגון עובד בשיתוף פעולה מלא עם המשטרה המקומית והישראלית.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ח' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.