כפר הנופש ז'יטומיר 'אור אבנר' אירח השבת את מתנדבי איחוד הצלה אומן

כפר הנופש ז'יטומיר אירח השבת את מתנדבי איחוד הצלה אומן • השבת נערכה בכפר הנופש אור אבנר בז'יטומיר שבמערב אוקראינה כהוקרה והערכה למתנדבים על פעילותם להצלת החיים באומן ובאוקראינה בכל ימות השנה • צפו

שבת גיבוש לאיחוד הצלה בכפר הנופש ז'יטומיר // צילום: כפר הנפש ז'יטומיר

כפר הנופש ז'יטומיר אירח השבת את מתנדבי "איחוד הצלה אומן" שהשתתפו בשבת הוקרה וגיבוש למתנדבי איחוד הצלה סניף אומן ואוקראינה.

השבת נערכה בכפר הנופש אור אבנר בז'יטומיר שבמערב אוקראינה כהוקרה והערכה למתנדבים על פעילותם להצלת החיים באומן ובאוקראינה בכל ימות השנה. במוצ"ש ובליל שבת נערך קומזיץ מיוחד עם הבעלי מנגנים נותי פוקס וחונא דייטש.

פיארו כבוד בהשתתפותם: מנכ"ל איחוד הצלה משה טייטלבוים ולייזר היימן סמנכ"ל איחוד הצלה שהגיעו במיוחד מישראל להוקיר ולהעריך את פעילות הצלת החיים של המתנדבים.

כמו כן נצפו: הלל כהן מנהל איחוד הצלה מרחב אוקראינה, גיא טל ראש סניף איחוד הצלה באומן, נתי אוסטרי מייסד ואחראי פעילות איחוד הצלה באומן ובאוקראינה, רפאל טובול מנכ"ל חברת הנסיעות אומן אקספרס, ומיקי כהן מנהל איחוד הצלה מרחב ירושלים.

משה טייטלבוים מנכ"ל איחוד הצלה מסר: "פעילות הצלת החיים של מתנדבי איחוד הצלה באומן ובאוקראינה היא מאז קבלת המקרה ועד (במרבית המקרים) לשחרור המאושפז מבית החולים. המתנדבים המסורים מתלווים לחולה לבית החולים בכדי לסייע בתרגום לשפה המקומית מול הצוות הרפואי המקומי וכמו כן ללוות מקרוב את מהלך הטיפול הרפואי של החולה שברור ומובן למה א"א ולא מומלץ להשאירו לבד בבית החולים".

לייזר היימן סמנכ"ל איחוד הצלה הוסיף כי בהנהלת איחוד הצלה מוקירים ומעריכים את פעילות המתנדבים במסירות נפש בכל מקרה של צורך בסיוע רפואי באומן ובאוקראינה בכל ימות השנה. המתנדבים שמרביתם אנשי עסקים שעמלים לפרנסתם מקדישים מזמנם בעת כל צורך בסיוע וליווי רפואי ומגשימים את החזון של איחוד הצלה למתן מענה רפואי מהיר במהירות ובמסירות.

 

צילום: דוברות איחוד הצלה, כפר הנופש ז'יטומיר

 

• הסטאנציע – כפר הנופש 'אור אבנר' ז'יטומיר אוקראינה

תגובות

כל הכבוד למתנדבים האלופים!!

2

כל הכבוד למתנדבים ולמנהל איש החסד הלל כהן. תמשיכו להחזיק את העולם עם החסד שלכם!!!

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.