כספי טורס המייצגת את אוקראין אינטרנשיונל מגיבה לטענות הקשות נגדה

מר אייל אטיאס מנכ"ל כספי תעופה המייצגת את חברת התעופה אוקראין אינטרנשיונל מגיב לטענות הקשות שהועלו בנושא היחס המחפיר כלפי לקוחות החברה בקו מקייב לתל אביב

אוקראין אינטרנשיונל // צילום: באדיבות המצלם

מר אייל אטיאס מנכ"ל כספי טורס המייצגת את חברת התעופה אוקראין אינטרנשיונל מגיב לטענות הקשות שהועלו בנושא היחס המחפיר כלפי לקוחות החברה בקו מקייב לתל אביב.

 

להלן התגובה:

"אברהם שלום, ראשית תודה על הבקשה לתגובה. חברת UIA וחברת כספי רואות את החסידים כלקוחות חשובים ביותר. ופועלות במשך שנים לשרת אותם נאמנה. לכן קראתי את הכתבה בתמיהה.   אציין כי חברת התעופה ביצעה 2 שינויים השבוע, 1. במדיניות המחירים 2. מדיניות המטען – במדיניות המחירים הוסיפה חברת התעופה מחלקות מחיר נוספות ללא מזוודות זאת באופן של הנחה ממחיר קיים ולא ייקור המחיר. עקב כך שהמחירים התעדכנו באתר החברה שעתיים לפני מערכות הסוכנים נוצר פער מחיר שנעלם תוך זמן קצר. ומכאן הרושם המוטעה על עליית מחיר. בדיקת מערכות הסוכנים תגלה שמחיר כרטיס ללא מזוודה מתחיל ב 189 דולר בכל המערכות".

"מדיניות המטען. החל מ 15 לינואר שונתה מדיניות המטען של החברה. זאת במטרה להתאים למודל התמחור של רוב חברות התעופה בעולם. נציין כי שינוי זה קרה בכל קוי החברה בעולם. עקב כך כל נוסע שרכש כרטיס עם מטען רשאי לקחת 2 תיקים נוספים למטוס טרולי במידות 55/40/20 עד 7 ק"ג ותיק יד 40/20/10 עד 5 ק"ג, מי שקנה כרטיס ללא מזוודה או קנה הוספת מזוודה בנפרד יכול לקחת רק טרולי במידות 55/40/20 עד 7 ק"ג, תשלום מעבר על תיק יד 40/20/10 עד 5 ק"ג 15 יורו. כל לקוח רשאי ללא תוספת להוסיף מטריה וכמובן מעיל".

"אציין כי נוסעים במסגרת קבוצות מקבלים תוספת משקל של 5 ק"ג רק ב UIA לטובת מזון וכדומה".

"לגבי נושא הכובעים ראינו את התמונות ופנינו מייד לחברת התעופה לנסות לפתור את הבעייה. מקווה שנוכל לתת תשובה בימים הקרובים."

"חשוב להדגיש שהויכוחים עם הנוסעים הנם של אנשי שדה תעופה ולא חברת התעופה העברנו את המידע לטיפול ונוודא שלקוחותינו יקבל יחס אנושי! מקורם של אי ההבנות בחבלי לידה של שינוי המדיניות המטען, ואני בטוח שבימים הקרובים גם הנוסעים וגם נציגי השדה יפעלו להבנת והרגעת הרוחות".

בברכה, איל אטיאס מנכ"ל כספי תעופה"

 

תגובות

מותר לחברה לעמוד על הכללים שלה.. ההתנהלות שלהם זה תאוות בצע והתעללות בנוסעים ובצוות המטוס שמקבל אותם עצבנים לאורך כל הטיסה. לטענתו שמדובר בעובדים של נמל התעופה זה פשוט שקר גס. אמרו לי מפורש הנציגים בגייט (שהם עובדים של חברת התעופה) שהם יודעים שזה מסייט את הנוסעים וגם אותם אבל מכריחים אותם להתנהג ככה..

6

זה אנטישמיות לשמה אתם מוזמנים לבדוק בכל היעדים של החברה לכל העולם יש בדיקות אבל לא חצי קפדניות ממה שיש בקו אוקראינה ישראל

5

על מי הוא עובד? יש כאן מדיניות ברורה להוציא כסף על כל סטייה של מילימטר שהמזוודה חורגת, ודווקא ליהודים!!!! לא צריך להיות חכם גדול להבין שהעובדים שם תודרכו היטב איך לפעול מול הלקוחות היהודים. הראיות מדברות בעד עצמן .בפרט מה שעשו לאותה לקוחה שהיה לה היתר להעביר תיק של 12 ק"ג . מהמקרה הזה רואים ממש שהם החליטו להוציא ממנה כסף ויהי מה! וכל זה חוץ מהיחס המכפיר והמזלזל שלהם. אני חוזר ואומר להחרים אותם כמה חודשים ולא להיכנע ללקלוקים וההתנצלויות שלהם לחזור להשתמש בשירותיהם עד שיקבלו מכה קשה בכיס ! רק כך הם יבינו לא להתעסק איתנו. לגבי כספי תעופה: להזכירכם אלו הם שהפעילו לחצים על UA והצליחו לבטל את כרטיסי הטיסה שקנו מאות מאנ"ש במחיר זול מאתר בחו"ל לפני שנה(שזה בכלל נגד החוק, ומכיון שהכרטיס נקנה היה עליהם לכבד את הכרטיס ועכשיו ישנה תביעה כנגד UA להחזיר את הכסף שאפילו את זה הם לא עשו)

4

קניתי 3 כרטיסים ב15 לחודש כלומר אתמול יום רביעי ב 225 דולר אז איך הוא מדבר על 189דולר שילמתי 90 דולר יותר לשלוש כרטיסים

3

אני שילמתי ביום רביעי 15 לחודש 225 לכרטיס כפול 3

2

היחס שלהם כלפינו גועל נפש

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.