כִּי יִפָּלֵא מִמְּךָ דָבָר לַמִּשְׁפָּט: מושב בית דין סמוך לקברו של רבי נחמן מברסלב באומן

מחר יתקיים מושב בית דין סמוך לקברו של רבי נחמן מברסלב זיע"א באומן, במטרה ליישב מחלוקות ועניינים המצריכים דין תורה בדיני ממונות, ובשאר עניינים בין אדם לחברו. בהרכב בית הדין יישבו על מדין דיינים מומחים מארה"ק

רב קהילת אומן הרה''ח ר' יעקב ג'אן שליט"א // צילום: שלומי אלישע דוברות לשכת הרב ג'אן

כִּי יִפָּלֵא מִמְּךָ דָבָר לַמִּשְׁפָּט, בֵּין-דָּם לְדָם בֵּין-דִּין לְדִין וּבֵין נֶגַע לָנֶגַע–דִּבְרֵי רִיבֹת, בִּשְׁעָרֶיךָ

מחר (שלישי) יתקיים מושב בית דין סמוך לקברו של רבי נחמן מברסלב זיע"א באומן, במטרה ליישב מחלוקות ועניינים המצריכים דין תורה בדיני ממונות, ובשאר עניינים בין אדם לחברו. בהרכב בית הדין יישבו על מדין דיינים מומחים נכבדים שבאו במיוחד מארץ ישראל, בראשות בית הדין יעמוד הדיין הגאון הרב  יהודה ברייטקופף שליט"א ועמו הדיין הרה"ג עובדיה יוסף טולידנו שליט"א. בית הדין יישב כמושב בית דין ביום שלישי – י"ב אב עד יום רביעי – י"ג אב.

רב קהילת אומן הרב יעקב ג'אן שליט"א קורא לעסקנים המעוניינים ליישוב עניין על פי דעת תורתנו הקדושה ואומר: "הננו שמחים להודיע לציבור כי עלה בידינו בס"ד לייסד בית דין קבוע אשר ידון בכל הנצרך על מנת שנזכה לחיות בדרך התורה הקדושה, מתוך שלום ואמת, ולקיים בעצמנו את דברי הנביא: "והאמת והשלום אהבו".

חשוב לציין כי כל הדיונים הנם בהזמנה מראש בלבד, ועל כן כל מי שנצרך ליישוב עניין על פי דעת תורתנו הקדושה יזמין בהקדם תור מראש במשרדי הקהילה במספרים הבאים:

380732147877+ או 380734149975+

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב שבט ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.