כונני מד"א 'והצלה אומן' איבטחו את אלפי המתפללים בציון הבעל התניא בהאדיטש

תחת שלג כבד שעוטף את היער כולו ובקור חודר עצמות אבטחו כונני מד"א, 'הצלה כפר חב"ד' 'הצלה מוסקבה' ו'הצלה ללא גבולות' את אלפי המתפללים שהגיעו לשפוך שיח בקברו של האדמו"ר הזקן מרן הבעל התניא זצוק"ל בהאדיטש שבאוקראינה

כונני מד"א בציון בעל התניא // צילום: יח"צ

תחת שלג כבד שעוטף את היער כולו ובקור חודר עצמות אבטחו כונני מד"א, 'הצלה כפר חב"ד' 'הצלה מוסקבה' ו'הצלה ללא גבולות' את אלפי המתפללים שהגיעו לשפוך שיח בקברו של האדמו"ר הזקן מרן הבעל התניא זצוק"ל בהאדיטש שבאוקראינה.

אמבולנס מד"א ו'הצלה ללא גבולות' המוצב באומן עשה דרך ארוכה מאומן להאדיטש, מרחק של שעות נסיעה, והוצב בסמוך למבנה הכנסת האורחים בהאדיטש. מלבד כונני מד"א, 'הצלה ללא גבולות' באוקראינה ו'הצלה מוסקבה' מרוסיה, הצטרפו מישראל 13 כונני מד"א ו'הצלה כפר חב"ד' לאבטח את המתפללים.

בראש המשלחת עמד הפרמאדיק שמואל גלבשטין. הפעילות מתקיימת בשיתוף תנועת חב"ד העולמית ור' שלומי פלס. עד כה טופלו ע"י הכוננים יותר מ-10 מקרים, וכונני מד"א ו'הצלה' ישהו בהאדיטש עוד מספר ימים אחרי ההילולה על מנת להעניק את האבטחה הרפואית למאות שעוד צפויים לזרום בהמשך השבוע ובשבת הקרובה.

אלי יפה סמנכ"ל קהילה במד"א: "אנו רואים חשיבות רבה להעניק את שירותי הרפואה בכל רחבי הגלובוס. שיתוף הפעולה עם קהילת חב"ד הינו פורה בישראל ובחו"ל ואנו מתכוונים להמשיך אותו ביתר שאת".

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ד אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.