כולם שרים מתורתו של רבי נחמן מברסלב

כולם שרים ברסלב • הזמר החסידי לוי יצחק פאלקאוויטש יוצא בימים אלו עם אלבום הביכורים – “אחכה לו” – האזינו להשמעת הבכורה לשיר “דע” שמיוסד על תורתו של רבינו נחמן מברסלב זיע”א בליקוטי מוהר”ן (חלק א’ סימן ס”ה) • אמר רבי נחמן מברסלב: “כשהספר שלי יתקבל בעולם, אפשר להתכונן למשיח”

מתוך עטיפת הדיסק | צילום: מתוך הדיסק

הזמר החסידי לוי יצחק פאלקאוויטש יוצא בימים אלו עם אלבום הביכורים – “אחכה לו”. האזינו בהשמעת בכורה לשיר “דע” שמיוסד על תורתו של רבינו נחמן מברסלב זי”ע בליקוטי מוהר”ן (חלק א’ סימן ס”ה):

“דע, כי יש שדה, ושם גדלים אילנות ועשבים יפים ונאים מאוד. וגודל יקר יופי השדה וגידוליו אי אפשר לספר, אשרי עין ראתה זאת. ואילנות ועשבים, הם בחינת נשמות קדושות הגדלים שם”.

באלבום משתתפים מיטב המלחינים והמעבדים במוזיקה החסידית ביניהם יוסי גרין , שייעה גרוס בלהיט חתונות סוחף – קול דודי, פינקי וועבר, ברוך שלום בלוספסקי ועוד.

תרגום חופשי לשיר:

רבי נחמן מברסלב זי”ע ראה בעיניו הק’ למעלה בשמים ‘שדה’, “השדה של נשמות יהודיות” שגדלים ומלבלבים שם. הצדיק פשוט כמעט גווע ממתיקות כשראה את היופי, ואת החן, של השדה המאירה…

אי אפשר לספר זה לא שייך במציאות לצייר ולספר כמה יפה וחשוב נשמה של יהודי.
אידאלע! (יהודי) תדע כמה אתה יפה, החשיבות שלך הרי אי אפשר לתאר, תחיה תמיד עם ההרגשה הזאת, אזי לא תיפול בעיני עצמך ואף פעם לא תיפול לייאוש, רק אתה תרגיש מרומם וקרוב לה’.

 

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ד סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.