כאלף איש השתתפו בהילולא לציון שנה להסתלקותו של הרב מאיר שלמה זצ"ל

בשולחנות ערוכים ברוב פאר והדר התקיים אמש (שלישי) מעמד ההילולא לציון שנה להסתלקותו של הרה"ח הרב מאיר שלמה זצ"ל רב קהילת 'בית ברסלב' באולמי בלאג'יו בבת ים. באירוע השתתפו כאלף איש

הציבור במעמד הילולת הרב מאיר שלמה

בשולחנות ערוכים ברוב פאר והדר התקיים אמש מעמד ההילולא לציון שנה להסתלקותו של הרה"ח הרב מאיר שלמה זצ"ל רב קהילת 'בית ברסלב' באולמי בלאג'יו בבת ים. באירוע השתתפו כאלף איש, המעמד החל בדרשתו של (הרנטגן) הרב יעקב ישראל איפרגן שליט"א שדיבר בגדולת העניין להוציא את ספריו של הרב, ואף חתם הוראת קבע לחיזוק מוסדות 'המאיר לארץ', את הערב הנעים אמן הזמר החסידי מוטי שטיינמץ שריגש את הקהל בשירה שנערכה לאורך כל האירוע.

גולת הכותרת של המעמד הייתה דרשתו המרגשת של הרב יצחק דוד גרוסמן שליט"א, שסיפר על גדולתו של הרה"ח הרב מאיר שלמה זצ"ל, בעל ההילולא ואהבתו לעם ישראל שנראתה אפילו בשעת מחלתו הקשה, במהלך הדרשה סיפר הרב גרוסמן סיפור מיוחד שריגש את ציבור המשתתפים שדמע בהתרגשות.

המעמד ננעל בברכות הרבנים שליט"א אשר בירכו את פעילותם של הממשיכים את מפעלי חייו של הרב, האירוע נחתם מתוך התעלות גדולה והתחזקות על פי דרכו של רבנו הק' כפי שהאיר הרב מאיר שלמה בחייו, השתתפו במעמד גם הרבנים החשובים הרב ליאור גלזר שליט"א, הרב נתן מימון שליט"א, כ"ק האדמו"ר מערלוי שליט"א, הרב אהרן שטרן שליט"א, חתנו של מוהרא"ש זצ"ל הרב משה אסטרייכר שליט"א שהיה ידידו של הרב מאיר שלמה והגיע למעמד במיוחד מארה"ב.

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.