כִּי-נִחַם • ר' יוסף זאב בראווער בסינגל חדש, שהולחן ועובד על ידי יענקי כהן

כִּי-נִחַם • הבעל מנגן ר' יוסף זאב בראווער מאנשי שלומינו יוצא בסינגל חדש 'כי ניחם', שהולחן ועובד על ידי יענקי כהן – חלקכם מזהים את הצמד מהשיר המוצלח והקליפ המרהיב 'כי לא ידח' • האזינו!

כי ניחם - יוסף זאב בראווער // עטיפת הקליפ

הבעל מנגן ר' יוסף זאב בראווער מאנשי שלומינו יוצא בסינגל חדש, שהולחן ועובד על ידי יענקי כהן חלקכם מזהים את הצמד מהשיר המוצלח והקליפ המרהיב 'כי לא ידח' שפורסם לפני שנתיים.

'כי ניחם' הוא שיר חסידי מודרני, ולמעשה מדובר באחד היצירות הראשונות של יענקי. יענקי הקליט לראשונה את השיר לפני כמה שנים, וכשהשמיע אותו ליוסף זאב הם ידעו שהם עתידים לשחרר אותו יחד כדי להביע את הקשר העמוק שלהם לירושלים.

"מה שמיוחד ב'כי ניחם' הוא שהוא מבטא את תחושת השמחה והנחמה של עם ישראל בימים שלאחר תשעה באב בצורה של שיר געגועים, עם קצב מודרני", אומר יוסף זאב. "השיר מביע חיבור והעצמה. ואני בטוח שהקהל יתחבר לעומק שבו, שמבטא את הנבואה שאנו זוכים לחיות ולראות את תהליך התגשמותה במו עינינו, כאשר רחובות ירושלים מתמלאים בתקווה, שמחה והודאה. ולכן בחרנו לשחרר אותו בט"ו באב לכבוד שבת נחמו," הוסיף יוסף זאב.

השיר הולחן על ידי יענקי כהן על המילים בנביא ישעיהו כג, ה כִּי נִחַם ה׳ צִיּוֹן נִחַם כָּל חָרְבֹתֶיהָ וַיָּשֶׂם מִדְבָּרָהּ כְּעֵדֶן וְעַרְבָתָהּ כְּגַן ה׳ שָׂשׂוֹן וְשִׂמְחָה יִמָּצֵא בָהּ תּוֹדָה וְקוֹל זִמְרָה. יענקי גם עיבד והפיק מוזיקלית את השיר המיוחד הזה, ויחד עם יוסף זאב הם מגישים לנו עוד יצירה משובחת.

 

האזינו!

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.