כְּנועַם שִׂיחַ סוד • מסע לקברי הצדיקים באוקראינה להורי החניכים ב"שיח סוד"

מסע מיוחד לאומן ולקברי הצדיקים באוקראינה למאות הורי החניכים במוסדות "שיח סוד" שבראשות הרב שמעון לוי בליווי מקהלת 'יחד' שהצטרפו ללוות מוזיקלית את המסע

אמירת ה''תיקון הכללי'' בציון הק' // צילום: אומן שלום

בין פעילויות הרווחה של "שיח סוד" בולט מערך התמיכה להורים. מדי שנה מוציא שיח סוד את ההורים לימי חיזוק וטעינת כוחות. השנה עומד המסע בסימן "במחיצתם"– במחיצתם של גדולי עולם.

בימים אלו נמצאים מאות ההורים באוקראינה ומעתירים בתפילה על ציוניהם של גדולי עולם. הקו המקצועי של "שיח סוד" הנחה גם כאן את תכנון המסע, כאשר ההורים מקבלים כלים וכוחות. בין השאר, מלווה את המסע מקהלת 'יחד', המרצה הרב ישראל גולדווסר מנעים מדברותיו, האמן ובעל המנגן הברסלבאי הר"ר חיליק פרנק מוביל רגעים של התעוררות.

במקביל, עושים אנשי הצוות של "שיח סוד" מאמצים כדי לספק מרגוע מושלם לכל המשפחה, ומארחים את הילדים בנופשון סביון מבית "שיח סוד", במתכונת מתוגברת ואירוח מפואר ובטוח, לאורך ימי המסע הכוללים גם שבת.

הרב שמעון לוי, מנכ"ל "שיח סוד": "זכינו לצאת למסע מיוחד עם שותפינו היקרים, ההורים המשקיעים את כל הוויתם בטיפוח וקידום ילדיהם. מסע 'במחיצתם' הוא חלק ממעטפת מושלמת שאנו מעניקים לכל המשפחה, בכל מסגרות "שיח סוד" בירושלים, בני ברק ובית שמש. אני תפילה שההורים ישובו לבתיהם מחוזקים ומלאי כוחות."

 

מקהלת "יחד" במטוס בדרכם למסע

אמירת "התיקון הכללי" בציון הק'

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ג שבט ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.