ינון שלמה ז"ל חסיד ברסלב כבן 19 נהרג הלילה בתאונה קשה בכביש מספר 1

ינון שלמה ז"ל חסיד ברסלב כבן 19 נהרג הלילה בתאונת אופנוע קשה בכביש ירושלים תל אביב בסמוך למחלף שער הגיא. חברו כבן 25 שרכב עמו יחד, נפצע באורח בינוני עד קשה

זירת התאונה // צילום: דוברות איחוד הצלה

ינון שלמה ז"ל חסיד ברסלב כבן 19 נהרג הלילה (שלישי) בתאונת אופנוע קשה בכביש ירושלים תל אביב בסמוך למחלף שער הגיא. חברו כבן 25 שרכב עמו יחד, נפצע באורח בינוני עד קשה.

חובשים באיחוד הצלה שהגיעו ראשונים לזירת התאונה ביצעו החייאה על רוכב האופנוע שנפצע באורח אנוש אך למרבה הצער נקבע מותו.

החובשים העניקו טיפול רפואי ראשוני בזירת התאונה לחבירו שרכב עמו על האופנוע ונפצע בינוני עד קשה והוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים.

משה טייטלבוים, מנכ"ל איחוד הצלה דיווח מהזירה כי "מדובר בשני צעירים שרכבו על אופנוע. אחד מהם נהרג וחבירו נפצע בינוני עד קשה. לאחר הטיפול הראשוני שהענקנו לו בזירת התאונה הוא פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים בירושלים".

דניאל שפיצר חובש בכיר במד"א סיפר: "בשול הימני ובמרחק של עשרות מטרים מהאופנוע סמוך למעקה הבטיחות במרחק של שכבו 2 הרוכבים כשהם סובלים מפגיעה רב מערכתית, צעיר כבן 19 היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה, ביצענו בו פעולות החייאה אבל הפציעה הייתה אנושה ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו. הפצוע השני שהיה במרחק של כ 20 מטרים היה בהכרה מעורפלת וטופל בשטח פונה במהירות תוך כדי טיפול מציל חיים לבי"ח כשהוא בהכרה מעורפלת".

חבריו כתבו לאחר הישמע הבשורה הקשה: "בשורה עצובה קיבלנו על הבוקר. בהחלט יום לא פשוט… ינון ז"ל היה בעל תשובה גמור וזכה ויתגבר על מה שר' עקיבא אמר "איזהו מעוות שאינו יוכל לתקון זה ששנה ופירש" והוא חזר במלוא תעצומות שמירת שבת תפילין ציצית והכי חשוב כולו היה אש של כיסופים ורצונות לידבק בה'… נפטר פחות מבן 20 ואין בת דין של מעלה עושה דין בפחות מ20 משמע מיזה שהוא היה נשמה גדולה שכיפרה על העוונות של כולנו… יהי רצון שהשם ינחם את המשפחה ואת החברים ויקויים הפסוק "לפני שמש ינון שמו".

שני הרוכבים הינם תושבי העיר בני ברק. המשפחה מבקשת להתפלל לרפואת הבחור יחיאל סאיד בן חווה, שכאמור נפצע באורח בינוני עד קשה וזקוק לרחמי שמיים מרובים.

תגובות

ה' ישמור

4

ממש עצוב לישמוע דברים שנער בגיל 19 ניפטר אני חושב פשוט לא צריך לעלות על אופנוע ואז זה לא היה. קורה

3

כפרה ה' ישמור לא הערוד ממית אלא החטא ממית זה ממש הפוך ממה שרבינו מלמד אותנו שזה קורה וזה קורה הכל מאת השם יתברך

2

תשובה ל 1 בכל זאת אסור ליסמוך על הנס ולנהוג במשנה זהירות אופנוע הוא כלי מאד מסוכן ולכן צריך להיזהר יותר .ויהי רצון שיבולע המוות לנצח .ולמשפחה תנוחמו מהשמיים .אמן

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.