ילדי ת"ת "משיבת נפש" ברסלב – הוד השרון בביקור אצל זקני אנ"ש שליט"א

הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ • ילדי ת"ת ברסלב מקהילת "משיבת נפש" בעיר הוד השרון יצאו אמש לביקור אצל זקני אנ"ש שליט"א בירושלים עיה"ק אשר חיזקו ובירכו את הילדים ואת מנכ"ל המוסדות הרב הושע איינהורן על פעילותו המבורכת למען ילדי רבינו הק'

מתברכים אצל רבי יעקב מאיר שכטער שליט''א // צילום: באדיבות המצלם

ילדי ת"ת משיבת נפש יצאו אמש (חמישי) לירושלים, שם הגיעו לביתו של הרה"צ רבי יעקב מאיר שכטער שליט"א שמאד התפעל לראות שבעיר כ"הוד השרון" גדלים ילדים כאלו קדושים וצדיקים, הגרי"מ נשא דברים לילדים וחיזקם לקראת ימי הקיץ הקרבים לשמור על העיניים מכל רע וע"י ייפתחו עיניהם וליבם במקומות שצריך שיפתחו העיניים, לאח"מ עברו הילדים להתברך וכל ילד קיבל ספר מידו של הגרי"מ שבירך כל אחד ואחד שיגדל בתורה ובמצוות בדרך רבינו הק' זיע"א.

כמו כן, ביקרו הילדים בביתו של הרה"ח רבי משה קרמר שליט"א ששמח לראות ילדים עם כזו קדושה, מאירים את אורו של רבינו הק' במקומות רחוקים ונדחים. ר' משה הרחיב בדיבורו על הזכות הגדולה ללמוד בת"ת ע"ש הצדיק בפרט במקום כמו הוד השרון ובירך כל ילד וילד בחיבה יתירה.

הרבנים בירכו את מנכ"ל המוסדות הרב הושע איינהורן שליט"א על כל הפעילות והעשייה המבורכת למען ילדי רבינו הק' וחיזקו ועודדו את רוחו שימשיך ביתר שאת ועוז להחזיק את המוסדות הק' על "טהרת הקודש" ושיראה ברכה והצלחה בכל עמלו.

 

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.