יו"ר שירות הביטחון של אוקראינה לשעבר והמועמד לנשיאות ערך ביקור באומן

יו"ר שירות הביטחון של אוקראינה לשעבר והמועמד העכשווי לנשיאות אוקראינה ערך ביקור בציון רבי נחמן מברסלב באומן, בשיחות שהתקיימו עם עסקני אומן סוכם על שיתוף פעולה בין הקהילה היהודית באומן לבין הממשל שיוקם תחת נשיאותו

ולנטין אלכסנדרוביץ עם הרב ג'אן באומן // צילום: שלומי אלישע

ולנטין אלכסנדרוביץ יו"ר שירות הביטחון של אוקראינה (S.B.O) בין השנים 2014-2015, והמועמד לנשיאות אוקראינה ערך ביקור בציון רבי נחמן מברסלב באומן, ולנטין היה אחד המשתתפים הפעילים במהפכת המידות הטובות ומייסד האגודה האזרחית של "התנועה לשחיתות" ומנהיג המפלגה הפוליטית "צדק".

אלכסנדרוביץ הגיע עם חברי משלחת וערך ביקור בציון רבי נחמן מברסלב, בין השאר קיים שיחות עם עסקני אומן על שיתוף פעולה בין הקהילה היהודית באומן לבין הממשל שיוקם תחת נשיאותו. בין השיחות, התקיימו מגעים להגשת מועמד מוסכם מטעמו לראשות העיר אומן.

ל'אומן שלום' נודע כי ולנטין אלכסנדרוביץ  סימן את צבי אריאלי כשותפו בעתיד לפרלמנט, וימונה כחבר פרלמנט במקום מכובד מטעם המפלגה שבראשותו, צבי אריאלי יהודי ישראלי שומר תורה ומצוות עומד כיום בראש הפלוגה החשאית המאמנת את חיילי הקומנדו המשרתים בצבא האוקראיני, אריאלי הצליח לשפר את היכולות של הצבא במלחמה ואף קיבל מהנשיא אקדח במתנה (כמנהגם של מלכים הנותנים חרב כהוקרה) כאות הוקרה לנאמנותו ולתרומתו בשנים האחרונות לצבא האוקראיני.

 

מומעמד לנשיאות אוקראינה בביקור באומן

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ז אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.