חדשות אומן

“יהודים מביאים מחלות” כך בתקשורת המקומית באוקראינה

“יהודים מביאים מחלות” כך בתקשורת באוקראינה, כבכל שנה גם השנה התקשורת לא פסחה על קבלת הפנים האנטישמית והגזענית כנגד היהודים הבאים לאומן, צוות אתר “אומן שלום” פנה לעסקנים בחסידות ברסלב

יהוד טובל בנהר

אנטישמים באוקראינה מזהירים את התושבים המקומיים כי העלייה לאומן עלולה להפיץ מחלות

“יהודים מביאים מחלות” כך בתקשורת באוקראינה, כבכל שנה גם השנה התקשורת לא פסחה על קבלת הפנים האנטישמית והגזענית כנגד היהודים הבאים לאומן, צוות אתר “אומן שלום” פנה לעסקנים בחסידות ברסלב שיש להם השפעה על התקשורת המקומית שיורידו את הכתבה האנטישמית מהאתר שבו הוא מתפרסם, עד כה, שום דבר לא נעשה.

בעוד העסקנים הנ”ל דואגים להתראיין באותה התקשורת ולקדם את האינטרסים האישיים שלהם בראיונות כבירים על מעשיהם ומפעלם למען החסידים באומן, לא זאת  בלבד שלא דרשו להסיר את הכתבה, דבר הגורם לשנאה ארסית ואנטישמית של המקומיים כנגד חסידי ברסלב הבאים לאומן, עוד הואילו בטובם אותם העסקנים לשלוח את הכתבה האנטישמית לתקשורת בישראל שבינתיים עושה מזה מטעמים כנגד חסידי ברסלב הבאים לאומן. העיקר ששמם של אותם עסקנים משתרבב בסיום הכתבה אודות מפעלם הכביר.

הקהילה היהודית בדנייפרופטרובסק – אוקראינה, מפעילה עסקנים ויחצנים במיוחד בכדי למנוע שכתבות נגד היהודים לא התפרסמו, למרות רצונם העז של האנטישמים להפיץ את שנאתם כנגד היהודים, הקהילה משקיעה משאבים וכסף רב בתקשורת המקומית שנהפכה ונהייתה אוהדת היהודים, בדנייפרופטרובסק לא קיימת אנטישמיות נגד היהודים אודות לפעילותם.

הגיע הזמן שהעסקנים יתחילו לעבוד ולפעול באמת למען חסידי ברסלב בכדי שיוכלו בעתיד להגיע לאומן ללא חשש. הוצרכנו לפרסם את האמת, למען יידע הציבור את האמת הנעשית מתחת לאפם, ראו הוזהרתם!!!    

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.