ברוך דיין האמת

טרגדיה: הילד ינון נחמן אריאל ז"ל בנו של ר' דוד אליה הלך לעולמו לאחר מחלה קשה

ברוך דיין האמת: הילד ינון נחמן אריאל ז"ל בן 4 בנו של ר' דוד אליה מחסידי ברסלב בעיר אלעד השיב בערב שבת את נשמתו הטהורה לאחר שחלה במחלה קשה • תהא נשמתו צרורה בצרור החיים

הילד ינון נחמן ז"ל בבית החולים // צילום: המשפחה

ברוך דיין האמת: הילד ינון נחמן אריאל ז"ל בן 4 בנו של ר' דוד אליה מחסידי ברסלב בעיר אלעד השיב בערב שבת את נשמתו הטהורה לאחר שחלה במחלה קשה שממנה סבל בחודשים האחרונים.

עם ישראל התבקשו בכל תקופת מחלתו להעתיר בתפילה לרפואתו השלימה של הילד ינון נחמן בן נועה, אך לדאבון לב היום (שישי) בצהריים ערב שבת קודש פרשת אחרי מות קדושים, הדרדר מצבו הרפואי והילד השיב את נשמתו ליוצרה, הלוויתו של ינון נחמן התקיימה היום (שישי) בשעה 16:30 בבית עלמין בראש העין, שם נטמן – תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

לקראת מסע ההלוויה כתבו ההורים למכרים ולקרובי המשפחה וביקשו שלא להגיע אם זה יגרום לחילול שבת, וכך כתבו: "אם זה גורם חילול שבת נא לא להגיע יש לנו את כל שבוע הבא נפגש בשמחות אמן".

ההורים נפרדו מינון נחמן אריאל ז"ל וכתבו "ברוך דיין האמת נפרדים מינון שלנו ערב שבת קודש אחרי מות קדושים  ת.נ.צ.ב.ה, תודה רבה לכולם על כל הדרך. כל הברכות יחולו על ראשכם ומי ייתן ונזכה תמיד לבשר אתכם רק בשורות טובות ולגאולה השלימה במהירה בימינו אמן".

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ו אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.