טרגדיה באומן – יוסף חי משה טובול ז”ל נפגע בתאונת דרכים קשה ונהרג

היום (שני) מתקבלת הידיעה המרה על הילקחו בחטף של ידידנו ומכרינו, האברך החסיד ברסלב ר’ יוסף חי משה טובול ז”ל, (בן 27) שהלך לעולמו בתאונת דרכים קשה. התאונה ארעה בסמוך לאומן, מרחק כ-35 ק”מ מהעיר אומן, בשלב מסויים איבד את השליטה ונהרג – הותיר אחריו 2 ילדים.

יוסף חי משה טובול ז"ל

היום (שני) מתקבלת הידיעה המרה על הילקחו בחטף של ידידנו ומכרינו, האברך החסיד ברסלב ר’ יוסף חי משה טובול ז”ל, (בן 27) שהלך לעולמו בתאונת דרכים קשה. התאונה ארעה בסמוך לאומן, מרחק כ-35 ק”מ מהעיר אומן, כאשר יוסף חי ע”ה נהג ברכבו, בשלב מסויים איבד את השליטה והרכב התהפך. במשך שעות ניסו לאתר את גופתו ולאחר כמה שעות אותרה הגופה תחת הרכב ההפוך. ההערכה היא שיוסף חי ע”ה נהרג מיד לאחר התהפכות הרכב. – הותיר אחריו 2 ילדים.

טרגדיה זו מצטרפת לטרגדיה הנוראית שארעה למשפחת טובול . לפני כ 3 שנים הלך לעולמו אחיו הבחור החתן שמואל מנחם טובול הי”ד, שנרצח ע”י בני עוולה אנטישמיים, בסמיכות לציון באומן, ביום ההילולא של רבינו זצוק”ל.

קהל אנ”ש חסידי ברסלב בארץ ובעולם מקבלים כעת את השמועה בהלם ובזעזוע, ומסרבים לעכל את הטרגדיה. בק”ק אומאן, עם היוודע הבשורה המרה פירסמו: “בצער רב וביגון קודר אנו מודיעים על פטירתו בטרם עת של ידידנו יוסף חי טובול ז”ל בעת שעשה את דרכו חזרה מציונו של ר’ נתן מברסלב זצוק”ל הקבור בעיר ברסלב שבאוקראינה, בדרכו לעיר אומן”.

ויהי רצון שיבולע המוות לנצח ומחה ה’ דמעה מעל כל פנים, אמן.

על מועד הלוויה תבוא בעז”ה הודעה נפרדת.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.