חדשות אומן

טסים לאומן במחיר של 40$ לכיוון – רפורמת ‘שמים פתוחים’ יוצרת תחרות

חגיגת מחירי טיסות לנוסעים לאומן • טסים לאומן במחיר של 40$ לכיוון – רפורמת ‘שמים פתוחים’ יוצרת תחרות בקו החם של הנוסעים לאומן ומביאה לכם הזדמנות נדירה שלא כדאי לפספס – חגיגות מחירים באתר החברה של ‘אוקראין אינטרנשיונל’ למקדימים ומזמינים טיסות ליעדי אוקראינה השונים – רוצו להזמין! כל הפרטים בכתבה

'אוקראין אינטרנשיונל' | צילום: יח"צ

‘אומן שלום’ חושפת את היסטוריית המחירים הזולים של חברת PS לטסים לאומן – רפורמת ‘שמים פתוחים’ יוצרת תחרות בקו החם של הנוסעים לאומן ומביאה לכם הזדמנות נדירה שלא כדאי לפספס – חגיגות מחירים באתר החברה של ‘אוקראין אינטרנשיונל’ למקדימים ומזמינים טיסות ליעדי אוקראינה השונים בתקופת חודשי אדר, ניסן, ואייר של שנת תשע”ח (2018).

מחירי הטיסות המוזלים מתפרסמים באתר החברה של ‘אוקראין אינטרנשיונל’ המציע ללקוחותיו מחירים הזויים של החל מ- 40$ דולר לכל כיוון (לא כולל מזוודה ושירותים נילווים), המחירים הנקובים מתייחסים גם לתאריכים הנופלים על ערב ראש חודש ניסן יום הולדתו של רבי נחמן מברסלב זיע”א, תאריך זה מבוקש מאוד בקרב ציבור הנוסעים לאומן שרבים מהם לא יכולים להרשות לעצמם את עלויות הנסיעה בשל המחירים היקרים המוצעים מדי שנה בתאריכים אלו.

רבים מחסידי ברסלב מנצלים בימים אלו את המבצעים של החברה ומבצעים רכישות המוניות ליעדי אוקראינה השונים הסמוכים לעיר הגעגועים אומן, אז אם גם אתם רוצים להגיע לאומן, נצלו את ההזדמנות המדהימה – כנסו לאתר החברה ורכשו כרטיסי טיסה לאומן במחירים מוזלים השווים לכל נפש.

קישור לאתר החברה – http://www.flyuia.com/eng/international.html

חשוב לציין! המחירים אינם כוללים מזוודות וחבילות נילוות. כנסו לאתר החברה ועקבו אחר הפרטים, לפניכם צילום מסך מאתר החברה במחירים שמציע ללקוחותיו בתאריכים שצויינו והתפרסמו השבוע (שני).

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.