טיסה לאומן בשקל?

איש העסקים רמי לוי, שחקן חדש בענף התיירות והתעופה לאומן? ימים יגידו…

טיסה לאומן בשקל? שחקן חדש בענף התיירות – מיזם חדש של רמי לוי יאפשר ללקוחותיו לרכוש בין השאר גם חבילות אירוח לאומן, טיולים מאורגנים לאומן, טיסות מוזלות לאומן, טיסות סדירות, ודילים לסופי שבוע

רמי לוי באומן // צילום: באדיבות המצלם

טיסות לאומן בדקה ה-90

טיסה לאומן בשקל? שחקן חדש בענף התיירות – רמי לוי שיווק השקמה וקבוצת הדקה ה–90 החלו לעבוד בשיתוף פעולה ובאיחוד כוחות – המיזם החדש של רמי לוי יאפשר ללקוחות לרכוש בין השאר גם חבילות אירוח לאומן, טיולים מאורגנים לאומן, טיסות מוזלות לאומן, טיסות סדירות, ודילים לסופי שבוע -המיזם של רמי לוי הוא חלק מהתוכנית האסטרטגית לחזק את מועדון הלקוחות שלו  ולהגדיל את מספר מחזיקי כרטיס האשראי של הרשת.

 

טיסות מוזלות לאומן?

לאחר שהצטרף לתחום הסלולר והפארם, כעת מסמן לוי גם את תחום התיירות, כיעד להיכנס אליו, ובחר את הדקה ה–90 כמותג המתאים ברמת המחירים והיכולות הטכנולוגיות שלו. במסגרת שיתוף הפעולה בין החברות, חברי המועדון של רמי לוי יוכלו לרכוש דילים למלונות בארץ ובחו"ל, חבילות אירוח, טיולים מאורגנים, טיסות מוזלות, טיסות סדירות, דילים לסופי שבוע, צימרים וחבילות ספא.

ההודעה של רמי לוי על הכניסה לתחום התיירות באה בעקבות כניסתה לתוקף של הפעימה האחרונה ברפורמת שמים פתוחים, שהוזילה משמעותית את הטיסות לחו"ל. בעקבות המיזם המשותף נפתח אתר ייעודי שבו תציע החברה לקהל הצרכנים של רשת הסופרמרקטים של רמי לוי דילים לחופשות בארץ ובחו"ל. לפי הפרסומים, המבצעים צפויים להציג מחירים הנמוכים משמעותית מכפי שקיימים כיום בשוק התיירות, לצד זאת, לקוחות יוכלו להזמין חופשות ונופשים אחרים גם בסניפי רשת המזון רמי לוי.

 

רמי לוי מאמין גם בנדל"ן של אומן

רמי לוי נכנס לפני כשנה לתחום השקעות נכסים ונדל"ן באומן, שבוע שעבר אף קיים ביקור קצר באומן, מדיווח שהגיע ל'אומן שלום' עולה כי כניסתו לענף התיירות תגיע בעתיד גם לתחום התעופה והתיירות באומן, ויוצע ללקוחות לרכוש בין השאר גם חבילות אירוח לאומן, טיולים מאורגנים לאומן, טיסות מוזלות לאומן, טיסות סדירות, ודילים לסופי שבוע. חשוב לציין, כי המידע הגיע מגורמים קרובים לרמי לוי שהודיעו על כך ל'אומן שלום' אך לא ניתן אישור מפורש לכך מרמי לוי בעצמו.

מעניין יהיה לראות אם ועד כמה יצליח המיזם להעמיק את חבילות הנופש לציבור הנוסעים לאומן, או שמא יהיה מדובר במספר מצומצם בלבד של מבצעים בכל חודש.

תגובות

אבא ל8 ילדים רוצה שרמי לוי שאני לקוח שלו יעזור לי עם טיסות מוזלות לאומן .תודה

2

רמי לוי? תזכרו שהוא בעד להשאיר את הגויים הסודנים והאריתראים כפליטים בישראל!! הם לא פליטים הם נוכלים!! לא קונה כלום מרמי לוי.

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ג שבט ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.