חסיד ברסלב ביקר ברפובליקה האסלאמית של איראן ומביא תיעוד נדיר ומצמרר • צפו

שמואל גרנט חסיד ברסלב מלונדון שב לפני שבועיים מאיראן ומגיש לנו תיעוד נדיר ומצמרר מתפילתו על ציון מרדכי ואסתר – צפו בתיעוד נדיר מתפילה נרגשת והצצה לקהילה היהודית המפוחדת בלב איראן

שמואל גרנט בקברם של מרדכי ואסתר // צילום: שמואל גרנט

שמואל גרנט חסיד ברסלב מלונדון שב לפני שבועיים מאיראן ומביא לנו תיעוד נדיר ומצמרר מתפילתו הנרגשת על ציון מרדכי ואסתר, בין השאר הוא מביא הצצה נדירה לקהילה היהודית המפוחדת בלב איראן, הקהילה היהודית המקומית קיבלו את גרנט בחמימות רבה וסיפרו שיש להם ספרי ברסלב ותיקון הכללי וחלק מהם אף נוסעים מדי שנה לאומן לראש השנה.

בעשור האחרון, קברו של רבי נחמן מברסלב נחשב כמקום תיירותי מבוקש, ונהפך למוקד עלייה לרגל בכל ימות השנה, עבור יהודים מכל קצוות העולם הבאים מדי יום להתפלל במוקד הישועות בעיר אומן. בין המבקרים הרבים, מגיעים לאומן גם קבוצות של יהודים המתגוררים באיראן. 20 יהודים מאיראן נוטלים חלק ומשתתפים מדי שנה בקיבוץ הקדוש בראש השנה סמוך לציון רבי נחמן מברסלב באומן, אותם שגרירים מפיצים את האור של רבינו ברפובליקה האסלאמית של איראן.

בין הגולשים הרבים באתר 'אומן שלום' נרשמים מדי יום גולשים קבועים מאיראן, המתעניינים מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב. כזכור, לפני כשנתיים פרסמנו כי לראשונה בחייהם הגיעו לאומן קבוצה של 15 יהודים מאיראן. הקבוצה, שמעולם לא ביקרה באומן, סיפרה כי נעזרו במידע המתפרסם באתר 'אומן שלום' דבר שהנגיש אותם בקלות להתמצאות באזור ולשירותי הלינה והאירוח באומן.

 

12 גולשים מאיראן באתר 'אומן שלום' בשבוע האחרון // צילום: גוגל אנליטיקס 

 

צפו בתיעוד נדיר מביקורו של שמואל גרנט בקהילה היהודית המפוחדת בלב איראן

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ז אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.