חסידי ברסלב שעשו את דרכם לאומן נשארו ללא מצרכים בסיסיים לשבת

בטיסה שנחתה בערב שבת בקייב היו חסידי ברסלב רבים שלא קיבלו את מזוודותיהם ונשארו ללא מצרכים בסיסים לשבת, אחד החסידים שנתקע עם משפחתו פנה למערכת האתר “אומן שלום” וביקש סיוע, פנינו לקהילת אומן אשר הפתיעו ודאגו לכל מחסורה של המשפחה

שדה התעופה בוריספול בקייב

מערכת “אומן שלום” קיבלה בערב שבת פניה דחופה, מאת האברך הרב י.ח חסיד ברסלב תושב העיר בית שמש, אשר נתקע באוקראינה  יחד עם משפחתו ללא מוצרים  בסיסים, וביקש את עזרתינו בכדי שיוכל לשבות את השבת באומן.

הרב י.ח נסע בבוקרו של יום שישי לאוקראינה, לשבות  את השבת הקרובה בציון רבינו באומן, יחד עם רעייתו ובנו בן ה – 9 חודשים. לאחר הנחיתה בשדה התעופה בקייב,  התבשר הרב י.ח שמזוודותיו , יחד עם מזוודותיהם של רוב נוסעי המטוס, נשארו בארץ ישראל ולא הוטסו בטיסה זו. מזוודות אלו הכילו את כל המוצרים הנצרכים לו ולמשפחתו לשבת. בעקבות כך פנה אל מערכת “אומן שלום” וביקש את עזרתינו. אנחנו קיבלנו על עצמנו  לעזור מיידית בעניין,  ופנינו אל תושבי קהילת אומן, שיעזרו ויסייעו לו. לאחר כמה שעות, נעננו שאירגנו לו את כל השבת באופן מושלם ועל הצד הטוב ביותר.

יישר כח לאברך החשוב והצנוע החפץ בעילום שמו, שנטל על עצמו, מיד ללא היסוס, את הספקת כל מוצרי השבת במלואם, כולל אוכל בשפע, כלים, מצעים, טיטולים, וביגוד לתינוק ולאמו, בכדי שהאורחים יהנו מאווירת שבת מרוממת, במלוא העוצמה.

האברך הרב י.ח ביקש לפנות לכל העוסקים במלאכה ולהודות מעל במה זו, והוסיף: “שבת מיוחדת כזו לא הרגשנו מעודנו, התחושה שהמארחים נתנו לנו, הדאגה, המסירות ונדיבות הלב, להם זכינו השבת – אין לתאר! , יברך ה’ את מארחנו הטובים, ויפתח להם אוצרו הטוב להחזיר להם בכפל כפלים, ובזכות מצות הכנסת האורחים הזו שלא יחסר להם מאומה מעתה ועד עולם, אמן”.

 

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.