חנוכת הבית וקביעת מזוזה במשרדים החדשים של חברת "גלאט תור" בירושלים

לִקְבוֹע מְזוּזָה • חנוכת הבית וקביעת מזוזה במשרדים החדשים של חברת "גלאט תור" בירושלים בהשתתפות הרה"ח רבי שמואל ברנדסדורפר שליט"א המלווה את החברה בענייני הכשרות

קביעת מזוזה במשרדי "גלאט תור" | צילום: באדיבות המצלם

בטקס רב רושם התקיים אמש (שני) מעמד קביעת מזוזה במשרדי גלאט תור החדשים בירושלים, על ידי הגאון הגדול רבי שמואל ברנדסדורפר שליט"א, המלווה ומסייע בכל הקשור לכשרות במלונות 'גלאט תור'.

חברת 'גלאט תור' הוקמה לפני מספר שנים במטרה לתת מענה ופתרון לשומרי תורה ומצוות בכדי להנגיש את מסע הנסיעות לקברי אבות וגדולי ומאורי התורה והחסידות ברחבי אוקראינה ומזרח אירופה, ללא שיהיה צורך להתפשר על רוחניות או על גשמיות.

החברה מפעילה מלונות באומן ומלונות מפוארים סמוך לקברי הצדיקים (ביניהם מלון חושן באומן וקרית קדושת לוי בברדיטשוב), החברה מעניקה ללקוחותיה שירותי נסיעות פנים ברכבים מפוארים, ומפעילה מטבחים וקייטרינג בכל רחבי אוקראינה באיכות גבוהה ובכשרות מהודרת, כשכל המוצרים עומדים תחת השגחת הבד"ץ העדה החרדית.

בנוסף, מפעילה חברת 'גלאט תור' מערך שחיטה מיוחדת באוקראינה בכשרות המוהדרת של בד"צ העדה החרדית. במהלך מעמד קביעת המזוזה דיבר הרב ברנדסדורפר שליט"א על חשיבות העניין של הנסיעה לקברי רבותינו גדולי התורה והחסידות, ועל החשיבות והמאמצים של חברת גלאט תור לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של כשרות מהודרת ללא שום פשרות, למרות כל הקשיים.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.