ח"כ איתן כבל נחוש להלחם וקורא לעצור את הניצול בטיסות לאומן ראש השנה

ח"כ איתן כבל לא מוותר: "אני קורא לך להתערב באופן מיידי ולהבטיח את הפסקת הניצול של הנוסעים לאומן בידי חברות התעופה כך שכבר בראש השנה הבא עלינו לטובה יוכלו לנסוע לאומן במחירים שפויים והוגנים"

איתן כבל (העבודה) // צילום: אתר איתן כבל

ח"כ איתן כבל מהעבודה הבטיח כמה פעמים בעבר כי יפעל להפסקת הקרטל של חברות התעופה בטיסות לאומן וכתב כי מדובר "בעניין צרכני מהמדרגה הראשונה בו חברות מנצלות בצורה צינית וקיצונית אזרחים תמימים ושבויים. אני נחוש להילחם בכל הכלים העומדים לרשותי כיו"ר ועדת הכלכלה על מנת לשנות את המצב".

ממקורות פנימיים בכנסת ישראל וממידע שהגיע ל'אומן שלום' עולה כי היחיד שפועל לטובת העניין, הוא לא אחר מאשר חבר הכנסת איתן כבל הנחוש בדעתו לעצור את הניצול של חברות התעופה כנגד חסידי ברסלב הנוסעים לאומן. במכתב שנשלח מטעמו לממונה על ההגבלים העסקיים בתאריך יום חמישי י"ד אב טען כבל כי הוא לא רואה שום התקדמות בנושא, למרות ההבטחות על הסכם שהושג בין רשות התעופה האזרחית (רת"א) עם רשויות התעופה האוקראיניות עדיין לא חלה כל הוזלה במחירי הטיסות לאומן.

כבל כתב לממונה על ההגבלים העסקיים: "אני פונה אלייך בהמשך לשיתוף הפעולה בינינו בנושא שבנדון שהתחיל כבר לפני כשנתיים, עת התרעתי בפניך על מחירי הטיסות המופקעים לאומן בראש השנה. בפגישתנו שנערכה ביום 23.5.2018 אמרת כי את צופה ירידה משמעותית במחירי הטיסות השנה עקב הסכם שהשיגה רשות התעופה האזרחית (רת"א) עם רשויות התעופה האוקראיניות שהסיר הגבלות אסדרתיות שייקרו את מחיר הטיסות, וכן עקב הגדלת קיבולת המושבים בין המדינות בתקופת חגי תשרי ב 25,000- מושבים לכל היעדים באוקראינה".

"למרות זאת מבדיקה שערכתי לגבי מחירי הטיסות בתאריכים האמורים עולה בבירור כי לא חלה כל הוזלה ומחירי הטיסות לאומן בתאריכים הרלוונטיים עדיין עומדים על כ $900- לטיסה הלוך ושוב. טיסה שאורכה שלוש שעות לכל כיוון, שמחירה בימים כסידרם נע בין $300-400 , מכפילה את שוויה ויותר בראש השנה".

בהמשך המכתב כתב כבל: "העלייה לקברו של רבי נחמן מברסלב בראש השנה הינה מצווה חשובה עבור כ 50,000- ישראלים שהינם בגדר "קהל שבוי" שישלם כל מחיר כדי לעלות לקבר. למען הסר ספק, לא מדובר בעלייה סבירה במחיר שנובעת מעלייה חדה בביקוש אלא בניצול בוטה של מצבם של הנוסעים. בפגישתנו סיכמנו כי ככל שלא תהיה ירידת מחירים משמעותית תנקוט רשות ההגבלים העסקיים צעדים אקטיביים כדי להביא להוזלת המחירים. אני קורא לך להתערב באופן מיידי ולהבטיח את הפסקת הניצול של הנוסעים לאומן בידי חברות התעופה כך שכבר בראש השנה הבא עלינו לטובה יוכלו לנסוע לאומן במחירים שפויים והוגנים".

מכתב המשך טיפול בקרטל הטיסות לאומן

מחירי הטיסות לאומן ראש השנה

 

 

תגובות

בלבלה תכלס דולר הוא לא הצליח להוריד

2

איפה הם כל השנה? מתעוררים ברגע האחרון כשאי אפשר כבר לשנות כלום... בכל מקרה כרגע זה מה שרוצה רבנו- מניעות! הפיתרון האמיתי הוא רק תפילה!

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.