חדשות אומן

חזקי רצה להגיע לאומן • ארגון ‘בלב אחד’ נרתם למבצע והגשים את חלומו •

חזקי רצה להגיע לאומן לפני גיל 7! • ארגון ‘בלב אחד’ נרתם למבצע המורכב והגשים את חלומו • ביום חמישי עלה חזקי עם משפחתו על הטיסה לקייב בליווי צוות רפואי עם מיכשור רפואי תואם והכל בכדי להגשים את חלומו של חזקי שבסך הכל רצה להתפלל בציונו הק’ של רבינו נחמן מאומן זיע”א לפני גיל 7 • מרגש

חזקי בשדה התעופה לקראת הנסיעה | צילום: נתי אלבר

בארגון ‘בלב אחד’ הפועל במשך ימות השנה למען ילדים בעלי צרכים מיוחדים ובני משפחותיהם, התקבלה בקשה לא שגרתית – חזקי בן 6.5 הסובל מנכות קשה רוצה להגיע לאומן.

למרות הקושי והמורכבות בהטסת חולים הנמצאים במצב רפואי קשה כחזקי, נרתמו מנהלי ארגון ‘בלב אחד’ למבצע הלוגיסטי והחלו להיערך להגשמת החלום, בהנהלת הארגון פנו לחברת ‘אירופנים’ שלהם ניסיון רב בביצוע אתגרים מעין אלה, מנכ”ל ‘אירו פנים’ הרב שמעון קוסטנטינר נענה לבקשה המיוחדת ודאג שהמבצע ייצא לדרך ללא דיחוי.

ביום חמישי זה קרה!!

במבצע לוגיסטי מורכב של חברת ‘אירו-פנים’ וארגון ‘בלב אחד’ בליווי צוות רפואי מקצועי עלה הילד חזקי עם משפחתו למסע קברי צדיקים באוקראינה, את השבת עשו חזקי ומשפחתו בעיירת מעז’בוז’ סמוך לציון הבעל שם טוב הק’, היום (ראשון) יעשו בני המשפחה עם חזקי את דרכם לכיוון העיר אומן להתפלל בציונו הק’ של רבינו נחמן מברסלב זיע”א.

בהנהלת ארגון ‘בלב אחד’ מבקשים להודות לכל העוסקים והמסייעים בהגשמת חלומו של חזקי, למנדי גולד ממנהלי הארגון בארה”ב, לחברת “אירו-פנים” על כל העזרה והסיוע להצלחת המבצע המורכב, ליוסי רפאלי מחברת ‘רפאלי ביטוחים’ על חסות הביטוח הרפואי.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.