חברת התעופה 'אוקראין אינטרנשיונל' והנוסעים הישראלים – פנינו לאן? טור אישי

אוקראינה הפכה ליעד משמעותי במגזר החרדי כך שהתפוסה בקווים לשם עולה משנה לשנה. העבירו נוסעים רבים מאל על לאוקראין. אך לא עוד! אל על התקדמו ואוקראין הלכו אחורה רחוק! // טור אישי

לוגו חו"ל מהודר על רקע בדיקת הטרולי ב'אוקראין אינטרנשיונל'

אוקראין אינטרנשיונל והנוסעים הישראלים – פנינו לאן? // טור אישי מאת דודי – חו"ל מהודר.

 

אוקראינה הפכה ליעד משמעותי במגזר, הן לקברי צדיקים הן לנופש למהדרין והן לעסקים וכד' , כך שהתפוסה בקווים לשם עולה משנה לשנה. בשנים האחרונות אוקראין נהייתה אחת החברות המבוקשות וכמות הנוסעים בקווים מנתב"ג/לנתב"ג עלתה משמעותית. הדבר בלט על רקע שנמוך הקו של אלעל ל-אפ והתרעומת על סוגי המטוסים ועל התשלום הנוסף למזוודות, העבירו נוסעים רבים מאל על לאוקראין.  אך לא עוד, אל על התקדמו ואוקראיין הלכו אחורה, רחוק!

כעת במודל התמחור החדש של אוקראיין, המחיר הזול הוא על טרולי בלבד. צריך לחשב מסלול מחדש.

• מזוודה לבטן המטוס באל על 70$ , באוקראין 110$.
• בכרטיס הזול, באל על אפשר טרולי 8 ק"ג+ תיק אישי קטן מתחת למושב, באוקראין 7 ק"ג במידות הכוללות את הגלגלים.. וללא שום תיק אישי קטן נוסף.
• כריך כשר בחינם באל על, כריך טרף באוקראין ובתשלום.
• אלעל בורדינג קארד ניתן להוציא בשדה בחינם, אוקראין במידה ולא הדפסת 15$ לכיוון!
• צבירת נק' מועדון מתמיד באל על לעומת פנורמה קלאב של אוקראין שהנקודות הפכו לחסרות ערך.

כל זה עוד לפני ההתעללות הדווקאית והמבישה ובדגש על הטיסות לישראל. נאסף צבר תלונות מתועדות השבוע של קנסות חסרות פורפורציה! על תיק קטן מתחת למושב, על 72 יורו על גלגל הבולט בסנטימטר ועל כל מיני היטפלויות שממאיסות את חיי הנוסעים בקו.

ראוי לציין שמנכ"ל כספי תעופה עומד בקשר עם הסוכנים במגזר ומנסה למזער נזקים, אבל אין תוצאות בשטח. אוקראיין, חשבו מסלול מחדש לטובת הנוסעים שלכם! לפני שהנוסעים יחשבו מסלול מחדש וחבל.

תגובות

דודי...לא צריך לחשוב הרבה ולתת להם הזדמנות...מתפלא עליך....צריך פשוט לעבור לאל על בלי שום איומים...הם ה PS המושחתים יבינו לבד..

7

יש דבר שלא דיברו עליו בD11 בקייב אם אהיה לך 4 שקיות מהדיוטי פריי שלהם מילה לא אומרים לך זה אין בעיה עם משקל מעניין למה...

6

כבר חישבנו מסלול מחדש ... הנזק נעשה...אנטישמים היו ואנטישמים נשארו.

5

ואיפה כל ליצני הכנסת הטמאה שנזכרים לעזור ללחום על העושק של הטיסות לראש השנה איפה הם עכשיו? למה הם נזכרים רק רגע לפני ראש השנה וכל השנה שוכחים בכלל?

4

עוד ספין של אלעל

3

ימח שמם

2

אוקראינים היו הינם ותמיד יהיו אנטישמים מטונפים,לא הייתי נותן פרנסה לסייעני הנאצים הגדולים ביותר, מילא אם היו מתייחסים יפה אבל גם לסבול וגם לשלם כדי לטוס עם שונאי יהודים שלא טורחים אפילו להסתיר זאת?

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.