חדשות תעופה

חברת אוקראין אינטרנשיונל הגדילה את מספר העמדות לביצוע הצ'ק אין

חברת אוקראין אינטרנשיונל הגדילה את מספר העמדות לביצוע הצ'ק אין בנמל התעופה בוריספול קייב – הנוסעים לאומן נדרשים להנפיק את כרטיס העלייה למטוס באופן עצמאי בעמדות,

עמדות הצ'ק אין של החברה בקייב | צילום: העיתונות המקומית

כפי שפרסמנו ב'אומן שלום'  לפני כ-3 שבועות נכנס לתוקפו חוק חדש של חברת התעופה האוקראינית 'אוקראינין אינטרנשיונל איירליינס' המחייב את ציבור הנוסעים לאומן בחברה להנפיק את כרטיס העלייה למטוס (Boarding pass ) באופן עצמאי, נוסע שלא ביצע צ'ק אין יחוייב בעמלה של 10 יורו.

אוקראין אינטרנשיונל הגדילה את מספר עמדות ביצוע הצ'ק אין בטרמינל בנמל התעופה בוריספול בקייב  הנוסעים לאומן שטסים עם החברה נדרשים להנפיק את כרטיס העלייה למטוס באופן עצמאי בעמדת הקיוסקים הפזורים בטרמינל D , בעמדות,  הנוסעים לאומן יוכלו להדפיס את כרטיס עלייה למטוס בחינם. עובדי חברת התעופה נמצאים סמוך לעמדות בכדי לסייע ברישום לטיסה.

אפשרויות נוספות לביצוע הצ'ק אין, זמינים לביצוע באתר האינטרנט של החברה, באמצעות האפליקצייה  Check-in App , הצ'ק אין נפתח לנוסעים 48 – 24 שעות לפני מועד היציאה עד 40 דקות לפני מועד ההמראה.

הנוסעים שרכשו את כרטיס הטיסה לאומן באתר האינטרנט של החברה והזינו מספר דרכון ופרטים נכונים יקבלו את כרטיס העלייה למטוס לכתובת הדוא"ל שלהם 48 שעות לפני מועד הטיסה ונדרשים להדפיס את כרטיס העלייה האלקטרוני שלהם או להציגו במכשיר הנייד.

נוסעים עם כבודה אשר ביצעו צ'ק אין באינטרנט או באפליקציה ויש בידם כרטיס עלייה למטוס מודפס, בהגיעם לנתב"ג יפנו ישירות לעמדות הבידוק הביטחוני בטרמינל 3.

נוסעים עם כבודת יד בלבד, שביצעו צ'ק אין באינטרנט או באפליקציה ויש בידם כרטיס עלייה למטוס, בהגעתם לנמל בן גוריון יפנו ישירות לעמדת הבידוק הביטחוני באולם שחקים – טרמינל 3.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב שבט ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.