חבורת 'תמימי דרך' ההולכים בתורת רבינו

חבורת 'תמימי דרך' ההולכים בתורת רבינו • לאחר חודשיים תמימים בהם הלכנו עם תורת 'אזמרה', ולמדנו כיצד עלינו לחפש ולבקש אחר הנקודות הטובות – הולכים תמימי הדרך מחיל אל חיל,

הולכים עם התורות

לאחר חודשיים תמימים בהם הלכנו עם תורת 'אזמרה', ולמדנו כיצד עלינו לחפש ולבקש אחר הנקודות הטובות – הולכים תמימי הדרך מחיל אל חיל, ובימי החנוכה הקדושים, בפרשת מקץ, אנו מתחילים לעסוק בתורה הנפלאה תורה נ"ד 'ויהי מקץ'. התורה בה מתגלה אלינו ה"יודע נגן", ומגלה לנו את סוד הניגון המתנגן מכינורו של דוד בחצות הלילה, המברר את המדמה ומביא לידי נבואה ודביקות בעלמא דאתי.

כמה נפלא להתחיל תורה זו, בשבוע זה של חנוכה, השבוע בה נאמרה תורה זו. וכמה נפלא לגלות, שבשנה בה היא נאמרה – שנת תקס"ה, לפני 213 שנה – חל שבת חנוכה באותו תאריך בו הוא חל השנה שנת תשע"ח; נר רביעי של חנוכה!

בימי החנוכה הקדושים, בהם אנו מדליקים מדי לילה את נרות החנוכה, נתחיל להגות בתורה זו, התורה אשר בה טמון סוד הדלקת נרות החנוכה. "וְאַחַר שֶׁאָמַר הַתּוֹרָה הַזֹּאת אָמַר: אֲנִי אָמַרְתִּי עַתָּה, אֵיךְ מַדְלִיקִין נֵר חֲנֻכָּה" (ליקוטי מוהר"ן, נד). ועם תורה זו נמשיך ללכת ולחיות גם לאחר ימי החנוכה; תורה זו תלווה אותנו משך כחודשיים, בהם נדלה ממנה שפע של זכרון, דביקות, אמת ובירור המדמה. "כַּמְּבֹאָר בְּהַתּוֹרָה וַיְהִי מִקֵּץ זִכָּרוֹן סִימָן נ"ד, אַשְׁרֵי שֶׁיֵּלֵךְ בָּזֶה תָּמִיד!" (עלים לתרופה, מכתב לז).

החוברת של התורה, עם כל הנלווה אליה, נמצאת בהכנה, ובקרוב תופץ לרבים בס"ד. כמו כן, עוד כמה הפתעות באופק… פרטים יבואו!​​

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י' טבת ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.