חדשות אומן

זעזוע באומן • עובדי עיריית אומן החלו לפרק את גשר הכהנים באומן

זעזוע באומן • עובדי עיריית אומן החלו (צהרי יום חמישי) לפרק את גשר הכהנים באומן בליווי עשרות שוטרים המלווים את תהליך הפירוק שיצא לדרך בחסות ראש עיריית אומן – העסקנים פועלים כעת מול הפרלמנט האוקראיני בקייב בכדי לעצור את המהלך המרושע • מתעדכן…

מפרקים את גשר הכהנים - היום | צילום: אומן שלום

ראש העיר אומן ממשיך להכות בחסידי ברסלב – הבוקר (חמישי) בהוראתו הישירה של ראש העיר, הגיעו עובדי העירייה לפרק את גשר הכהנים המיתולוגי שהוקם לפני כ-10 שנים, הגשר שנבנה לפני כעשור היווה פתרון הלכתי למעבר הכהנים המגיעים לציון רבי נחמן מברסלב זיע”א.

נציגי העירייה טוענים כי הגשר נבנה ללא אישורי בנייה. מנגד, עסקני אומן טוענים כי הגשר נבנה לפני עשור על ידי מנהליו הקודמים של הציון הק’ שהגיעו להסדר עם ראשי העיר הקודמים שאפשרו את המשך קיום הגשר ללא הפרעה.

ראש העיר אומן בחר להרוס את הגשר בתיזמון רגיש מאוד והמטרה ברורה! ראש העיר וגורמים אנטישמיים אחרים בעיר, קיבלו החלטה חד משמעית, להתנכל ליהודים בכל מחיר כנקמה על הפגיעה בצלב המוצב סמוך לנהר התשליך באומן.

בשעות אלו, עסקנים מפעילים את קשריהם עם הממשל בקייב ובמחוז צ’רקס, אנשי הממשל בקייב יצאו בשעה האחרונה לכיוון העיר אומן בכדי לעצור את ההרס המכוון והפגיעה ביהודים.

ל’אומן שלום’ נודע כי ראש העיר אומן יצא לחופשה עד ליום שני הקרוב ואינו מוכן להתייחס לפניות העסקנים המבקשים לעצור את ההרס והחורבן.

אחד העסקנים אומר ל’אומן שלום’ כי “אנשי הממשל הבטיחו לעסקנים כי לאחר חזרתו של ראש העיר אומן מהחופשה בה הוא שוהה, יוחלט על הצעדים החדשים שימנעו את הישנותם של מעשים אלו בעתיד, אנו נדאג כי העירייה, היא זאת שתבנה את הגשר מחדש ללא עיכוב”.

צילום: שלומי אלישע ובאדיבות המצלמים.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.