חדשות אומן

זוג חרדי מירושלים זכו ב 12.5 מיליון הם מגשימים חלום וטסים לאומן

זכו בפיס ויטוסו לאומן • זוג חרדי מירושלים זכו ב 12.5 מיליון ש”ח בהגרלת הלוטו, אך לפני הכל יש להם גם חלום ישן שאותו הם מתכוונים להגשים בקרוב וזהו מסע לקברי צדיקים ובראשו ביקור בקברו של רבי נחמן מברסלב זיע”א באומן

זוכה בפיס | תמונת אילוסטרציה: מפעל הפיס

זוג חרדי מירושלים זכו ב-12 וחצי מיליון ש”ח בהגרלת הלוטו אך לפני הכל יש להם גם חלום ישן שאותו הם מתכוונים להגשים בקרוב וזהו מסע לקברי צדיקים ובראשם ביקור בקברו של רבי נחמן מברסלב זיע”א באומן

זוג חרדים תושבי העיר ירושלים הורים ל-6 ילדים הם הזוכים המאושרים שניחשו את המספרים הנכונים בהגרלת הלוטומניה של מפעל הפיס שהתקיים במוצאי שבת, בני הזוג פתחו נרגשים את ספר התהילים והחלו לומר פרקי תהילים בשבח והודיה על זכייתם בלוטו. אמש (שני) הגיעו בני הזוג לקבל את הפרס הגדול שהתחלק בין שני זוכים מאושרים.

בני הזוג המאושרים בני 45, הורים לשישה ילדים, שצברו חוב של 4000 שקל לחברת החשמל, ניסו אמש (מוצ”ש) את מזלם ומילאו טופס לוטו בקניון מלחה בירושלים. אמש כשהגיעו לקחת את הפרס הגדול סיפרו בני הזוג: “היו ימים מאד קרים, והשתמשנו הרבה בחימום כדי שהילדים לא יהיו חולים. כשקיבלנו את התשלום לא ידענו איך נעמוד בהוצאות הכבדות ואובדי עצות אמרנו שנמלא לוטו והתפללנו שנזכה בסכום שנוכל באמצעותו רק לשלם את חשבון החשמל”. “זו הפעם השלישית שאני ממלא לוטו בחיי”, סיפר הזוכה בהתרגשות.

“כשראינו את ההגרלה וגילינו שזכינו לא קפצנו, לקחנו ספר תהילים ואמרנו תודה לבורא עולם. לא יכולנו להירדם, היינו מאוד מאושרים ונרגשים מהמתנה הגדולה שקיבלנו”. הזכייה בפייס תסייע להם לשלם את חשבון החשמל והחוב שהצטבר אך יש להם גם חלום ישן שאותו הם מתכוונים להגשים בקרוב וזה מסע לקברי צדיקים ובראשם אצל רבי נחמן מברסלב זיע”א בעיר אומן שבאוקראינה. “עם שאר הכסף נמשיך לחיות חיים צנועים כפי שחיינו לפני הזכייה. בעזרת ה’ נעבור לדירה המתאימה לשישה ילדים ונסייע ונתמוך בתלמידי חכמים”

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.