חדשות אומן

זהירות מגנבים באומן – נתפס גנב גוי תושב מקומי מהעיר אומן

סוף גנב לתלייה – נתפס גנב גוי תושב מקומי מהעיר אומן – הגוי שנתפס הסתובב בקביעות ברחוב פושקינה והתחנן בפני חסידי ברסלב הגרים בעיר, כי מצבו הכלכלי קשה מאוד והוא זקוק לעבודה – ניצל וגנב

הגנב שנתפס | צילום: ק"ק אומאן

סוף גנב לתלייה – נתפס גנב גוי תושב מקומי מהעיר אומן.

הגוי שנתפס הסתובב בקביעות ברחוב פושקינה והתחנן בפני חסידי ברסלב הגרים בעיר, כי מצבו הכלכלי קשה מאוד והוא זקוק לעבודה. החסידים בטוב לבם סיפקו לו עבודות מזדמנות, בכדי שיוכל לכלכל את עצמו בכבוד. במקום זאת הגוי ניצל אותם לרעה וגנב מהם, מלבד זאת הגנב ידע ואסף מידע על חסידי ברסלב שאינם נמצאים באומן, ופרץ לביתם ביום ובלילה, כאמור הגוי נתפס ע”י המשטרה והובהל למעצר, בימים הקרובים הוא יובא לפני שופט בעיר אומן.

התורה חסה על ממונם של ישראל – אזהרה לנוסעים לאומן:

1. אין להשאיר את הבתים שהנכם שוכרים, ללא השגחה לפחות של בן אדם אחד בכל שעות היום, רצוי לסרוק את הבית לעיתים תכופות, הגויים המקומיים עוקבים ומקבלים מידע מהבעלי בתים, המדווחים להם מתי הזמן המתאים לפריצה, דבר זה מצוי בבתים המרוחקים מפושקינה.

2. רצוי לבקש מבעל הדירה שלא יכנס בשום אופן לדירה בכל זמן שהותכם בבית.

3. הסתכלו תמיד על המזוודות שלכם, החל מרגע הנחיתה בשדה התעופה, באוטובוסים ובמוניות, אם אתם מבקשים שירות סבלות מהגויים באומן בעבור 2$ היזהרו ופקחו עיניים, ישנם גויים שמסתובבים עם עגלות ומריצות, ומתכננים עם חבריהם בשיתוף פעולה לקחת תיקים ולברוח, דברים כאלו מתרחשים בכל שנה.

4. דברים יקרים כגון כסף ודרכון מומלץ להשאיר בכל זמן שהותכם באומן, במתחם שמירת החפצים הממוקם ליד המקווה.

5. אם אתם לוקחים נהג מונית שיקח אתכם ליעד מסויים באוקראינה, דאגו לשלם בסוף הנסיעה, או לפחות חלק מראש, את רוב התשלום תשאירו לסוף הנסיעה. אם הנהג מתעקש לקבל את הכסף מראש, או שהוא עוצר לפני ההגעה ליעד הנסיעה שלכם ודורש כסף – אל תוותרו!!

דבר נוסף וחשוב לא פחות, את התשלום הסופי על הנסיעה תדאגו לשלם לאחר שיצאתם מהמונית ביחד עם הנהג, ורק לאחר שקיבלתם את המזוודות, תשלמו את ההפרש הנותר לתשלום עבור הנסיעה. (במקרים רבים הנהג קיבל את הכסף בתוך המונית וברח מהמקום עם המזוודות).

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.