חדשות אומן

התחדשות ברחוב פושקינה באומן הודות ליהודים המקומיים שהוזילו ממון מכיסם

התחדשות ברחוב פושקינה באומן • עסקנים חסידי ברסלב המתגוררים באומן הוזילו ממון מהונם הפרטי למען השלום והחלו לשפץ את רחוב פושקינה עבור הגויים המקומיים, העסקנים מבטיחים כי בקרוב תוקם גם גינת משחקים בכיכר פושקינה

צביעת המתקנים הישנים ברחוב פושקינה | צילום: ק"ק אומן - אומן שלום

עסקנים חסידי ברסלב המתגוררים באומן הוזילו ממון מהונם הפרטי למען השלום והחלו לשפץ את הדרוש תיקון ברחוב פושקינה, הוקמו ספסלים בכיכר פושקינה, נצבעו מתקני המשחקים, כמו כן החלו לשפץ את פני המדרכות הנמצאות כרגע במצב גרוע, וכל זאת בעיקר עבור הגויים המקומיים. העסקנים מבטיחים גם כי בקרוב תוקם גם גינת משחקים בכיכר פושקינה.

ההחלטה הגיעה בעקבות תלונתם של התושבים הגויים המתגוררים ברחוב פושקינה הטוענים כי לקחו מהם באופן בלתי חוקי את מגרש המשחקים לטובת הקיוסקים. דיירות המתגוררות בפושקינה טענו כי “אומנם יש לנו מגרש משחקים עם נדנדה, אבל אפילו ספסלים אין לנו”. אחד העסקנים שלקח על עצמו את היוזמה אומר כי “חשוב לנו מאוד לשמר את היחסים עם הגויים המקומיים ולדאוג לרצות אותם עד כמה שניתן, אנו משתדלים להימנע מחיכוך מיותר עם התושבים המקומיים אשר יכולים להתנגד לפעילויות נוספות הנעשות עבור היהודים המבקרים באומן אשר לדעתם הם לא חוקיות.

היום (שלישי) התקינו ספסלים חדשים בכיכר, צבעו את המתקנים הישנים, בקרוב תוקם בכיכר גינת משחקים לילדים, אנחנו משפצים את המדרכות בכדי שיהיה מעבר בטוח ואסטטי עבור התושבים. ברור שפרויקט השיקום אינו נועד רק עבור הגויים המקומיים, ויהנו ממנו גם תושבי הקהילה המתגוררים באומן וכן גם חסידי ברסלב הבאים ומבקרים באומן”.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.