חדשות אומן

התושבים הגויים באומן מתלוננים על כך שלקחו מהם את מגרש המשחקים בכיכר פושקינה

התושבים הגויים המתגוררים ברחוב פושקינה טוענים כי לקחו מהם באופן לא חוקי את מגרש המשחקים לטובת הקיוסקים. דיירת המתגוררת בפושקינה אומרת “אומנם יש לנו מגרש משחקים עם נדנדה, אבל אפילו

המפגינים בפושקינה | צילום: אומן שלום

התושבים הגויים המתגוררים ברחוב פושקינה טוענים כי לקחו מהם באופן לא חוקי את מגרש המשחקים לטובת הקיוסקים. דיירת המתגוררת בפושקינה אומרת “אומנם יש לנו מגרש משחקים עם נדנדה, אבל אפילו ספסלים אין לנו”. לטענת התושבים, ידיד של חבר השופטים סייע לבעל הקיוסק המוכר סיגריות לקבל רשיון להפעלת העסק ללא קבלת חתימות מהדיירים כדרוש על פי החוק.

ראש מנהל תכנון ואדריכלות בעיריית אומן טוען כי הקמתו של הקיוסק היא חוקית לחלוטין. ההחלטה של ​​מועצת העיר אישרה תכנית מקיפה במסגרתו אזור רחוב פושקינה 46 הוקצה לאיזור סחר. עוד הוא אומר כי באוקטובר 2014 חברי וועד המנהל באומן החליט להרחיב חוקית את אזור הסחר ברחוב פושקינה לאחר שהיזמים סיפקו את כל המסמכים והחתימות של התושבים שיוכיחו כי הם לא נגד הקמת המבנים.

סגן ראש העיר, סרגיי קלושנקו אמר כי יהיה קשה להפוך את ההחלטה של ​​ועד המינהל, והם ישקלו את כל ההיבטים המשפטיים בעניין זה.

התנגדותם של התושבים הגויים ממש לא מובנת, ראשית, רוב הדירות באיזור כיכר פושקינה שייכות ליהודים אשר רכשו את הדירות מבעלי הדירות הגויים. שנית, אותם בבושקות המתנגדות ודורשות בתוקף גן לילדים, לאיזה ילדים הן כל כך דואגות? כבר שנים רבות שבאיזור זה לא נראו ילדים גויים משחקים ברחובות פושקינה, הילדים גדלו… והמשחקים גדלו איתם… הנכדים שלהם מתגוררים במקומות שונים ורחוקים לאחר שהוריהם מכרו את הדירות ליהודים… על מה המאומה?

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.