חדשות אומן

התבשר מפי הרופאים כי הוא חולה במצב קשה וביקש להגיע לציונו של רבי נחמן מברסלב

רב קהילה בארה”ב התבשר מפי הרופאים כי הוא חולה במצב קשה וביקש להגיע לציונו של רבי נחמן מברסלב באומן תלמידיו הנגידים נרתמו לעניין ושכרו עבורו מטוס פרטי – אמש (שלישי) הגיעו הרב ותלמידיו לאומן – “לבקשת אבי שליט”א נסענו רק לאומן ולא לקברים נוספים” כך מספר בנו העסקן הירושלמי ר’ צבי ברג • תמונות מהמסע המרגש

הרב ראובן ברג שליט"א בציון - אמש | צילום: אומן שלום

הרב ראובן ברג שליט”א רב קהילת “עטרת ראש” במונסי – ניו יורק, התבשר מפי הרופאים לפני מס’ חודשים כי המחלה הארורה מקננת בגופו וזקוקים לרחמי שמים מרובים בכדי להציל את חייו. בימים האחרונים ביקש הרב מתלמידיו ובני משפחתו לארגן עבורו נסיעה לקברו של רבי נחמן מברסלב זיע”א הקבור באומן שבאוקראינה, בכדי להעתיר בתפילה ובתחנונים לרפואתו השלימה.

אמש (שלישי) המסע לאומן יצא לפועל – חברי הקהילה, הרב, תלמידיו, ובני המשפחה עלו על מטוס פרטי שנשכר לצורך הנסיעה המיוחדת והמריאו מארה”ב לקייב שבאוקראינה, משם נסעו יחדיו לאומן לקברו של רבי נחמן מברסלב זיע”א.

הקבוצה שהתה באומן מספר שעות בודדות. ערכו את התיקון הכללי בציבור עם ילדי תלמוד תורה ‘כתר תורה’ שהצטרפו למעמד המרגש והתפללו לרפואתו של הרב שליט”א בסיום התיקון המתפללים פצחו בשירה וריקודים וסחפו את הרב ותלמידיו עם השיר המרגש ‘אין יאוש בעולם כלל’.

כתב ‘אומן שלום’ ערך שיחה עם אחד מבני המשפחה שסיפר על התרגשות רבה ששררה בקרב המשתתפים וכלל הציבור ששהה בציון רבינו, שהגיעו לאחל לרב אורך ימים ושנות חיים בבריאות איתנה – “לבקשת אבי שליט”א נסענו רק לאומן ולא לקברים נוספים” כך מספר בנו העסקן הירושלמי ר’ צבי ברג.

בני המשפחה מבקשים מהציבור להעתיר בתפילה ובתחנונים עבור הרב ראובן אלטר מרדכי בן מלכה לרפואה שלימה – בקהילת “עטרת ראש” ובקרב הציבור החרדי שבניו יורק נערכים כנסי חיזוק ועצרות תפילה לרפואתו השלימה.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.