חדשות אומן

‘השומרים אומן’ – במטרה להגדיל את תחושת הביטחון לרבבות המבקרים

‘השומרים אומן’ • לאור התקריות האלימות ושורה של מקרים אנטישמיים באומן, הוקם ארגון חדש ‘השומרים אומן’ במטרה להגדיל את תחושת הביטחון לרבבות המבקרים היהודים הבאים לציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב באומן • הפרטים המלאים בכתבה שלפניכם

הרב ג'אן על רקע הסמל של הארגון|צילום: יח"צ

לאור התקריות האלימות שקרו לאחרונה באומן בתדירות שאין לה תקדים, מקרי האלימות של גניבות מדירות, הצתות על רקע אנטישמי, חשש לתקיפת יהודים וכדו’ ברחובות הסמוכים לציון רבי נחמן מברסלב זיע”א – נערכו בקהילה היהודית ובהוראת רב הקהילה הרב יעקב ג’אן שליט”א התאספו חברי ותושבי הקהילה להתייעצות דחופה, בכדי לעצור את הרעה המתדרדרת ברחובות פושקינה והסביבה.

חברי הוועדה העלו רעיונות והצעות לשינוי המצב בכל מה שקשור לנושא הביטחון באומן. הוחלט לאחד את כל נקודות השמירה הקיימות באומן לארגון אחד הנקרא ‘השומרים אומן’ שמטרתו לפקח ולדאוג על כל נושאי הביטחון באומן.

יוקם חדר פיקוד מטעם הארגון לתיאום פעולות בשטח במידה ויצטרכו, במוקד הטלפוני של הארגון יפעל מוקדן דובר עברית ואוקראינית בכדי לתת מענה לכל בעיה שאלה או מצוקה, המוקד יהיה מאוייש 24 שעות ביממה וייתן מענה לכל פונה במספר 06-30-10-20-30

במקביל, תפעל יחידת פטרול מקומית 24 שעות ביממה ע”י ארגון ‘השומרים אומן’ שתפטרל ברחוב פושקינה ובכל הרחובות הסמוכים לצורך הגברת תחושת הביטחון בקרב המבקרים הרבים הבאים לאומן.

ל’אומן שלום’ נודע כי בנוסף, הוחלט באסיפה שהתקיימה בראשותו של הרב יעקב ג’אן שליט”א, כי יחלו בקרוב, בבחירת איש מקצוע, שישמש בתפקיד “דובר הקהילה”, שידאג לייצג בתקשורת את עמדת הקהילה היהודית המקומית בכל ענין של הפרת סדר או חיכוכים הנוצרים באופן טבעי בין המקומיים ליהודים.

כחלק מייצוג עמדת הקהילה יופץ חומר הסברה באוקראינית ובעברית, במטרה להבהיר את חומרת המצב בכל התנהגות לא ראויה הן מהצד היהודים והן מהצד המקומיים.  החומר יופץ בכל תיבות הדואר ובכל המוניות והמלוניות.

כולנו תקווה שדברים אלו יעשו את פעולתם ויניבו את פירותיהם בשטח עדי יקויים בנו הפסוק ‘וראו כל עמי הארץ כי שם ה’ נקרא עליך ויראו ממך’.

לתרומות ניתן לפנות לרב מתיא אנשין במספר  0730179534
או לשלומי אלישע 380734149975

בערב ראש השנה תוקם עמדה להתרמה עבור ארגון ‘השומרים אומן’, אנא! אל תעמדו מנגד! עיזרו להם לעזור לנו לטובת ביטחון המבקרים הבאים לרבינו הק’ באומן.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.