הרחיבי מקום אהלך • הקצאת שטח לישיבת "נעימות התורה"

הרחיבי מקום אהלך • בשמחה רבה קיימה אמש הנהלת ישיבת "נעימות התורה" – ברסלב ביתר בנשיאות הרה"ח ר' שלום ארוש שליט"א פגישת סיכום על הקצאת שטח לבניין הישיבה שיוקם

צילום: באדיבות המצלם

בשמחה רבה קיימה אמש הנהלת ישיבת "נעימות התורה" – ברסלב ביתר בנשיאות הרה"ח ר' שלום ארוש שליט"א, פגישת סיכום על הקצאת שטח לבניין הישיבה שיוקם בעזרת ה' ברוב פאר והדר לרווחת תלמידי הישיבה.

השתתפו בישיבה ראש העיר הרב מאיר רובינשטיין הי"ו, עוזר ראש העיר הרב יהודה דייטש, הרב עקיבא אוביץ, הרב משה ארוש שליט"א מנהל מוסדות 'תורת חסד', ראש הישיבה הרב אברהם יצחק קלצקי שליט"א, מנהלה הרוחני של הישיבה הרב משה לודמיר שליט"א ושאר חברי ההנהלה.

בפתיחת הפגישה הרחיב ראש העיר במעלת הישיבה אשר שמה הולך לפניה, שהיא כפנינת חמד המאירה את הכניסה לעיר התורה והחסידות, ומהווה היא כשמירה על העיר ברוחניות וגשמיות, ושם רבינו מתקדש בעיר על ידי בחורי הישיבה בהתנהגותם התורנית ובהליכתם בדרך ארץ, ומהווים מופת ודוגמא של 'ברסלבער בחור'.

ראש הישיבה הרב קלצקי שליט"א, והמנהל הרוחני הרב לודמיר שליט"א הודו לראש העיר על כך שמוסר את נפשו למען חסידי ברסלב בעיר בכלל, ועומד לימין הישיבה בכל עת מיום העברת משכנה לביתר, ומקדיש שעות רבות מזמנו היקר למען הישיבה. כמו כן הודו לעוזרו הרב יהודה דייטש הקשוב תמיד למנהלי הישיבה ותומך בכל דבר וענין של צורכי הישיבה, הדגישו במיוחד את דאגתו האישית ללא ליאות לילות כימים לרווחתם ונוחיותם של צורבא מרבנן חסידי ברסלב של הדור הבא.

לאחר החתימה התקיים מעמד 'לחיים', כאשר ראש העיר הרים את כולם לריקוד של הודאה להשם יתברך על הרחבת גבולות הישיבה, כשלאחר מכן התפללו תפילת מעריב בלשכת ראש העיר, בהתעוררות כמנהג חסידי ברסלב.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ו אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.