למרות ההתנגדות לברסלב

הרה"צ ר' אהרן רוקח שליט"א אומר בציון הרשב"י את תפילתו של רבי נתן מברסלב

למרות ההתנגדות לברסלב יורש העצר של ממלכת בעלזא הרה"צ ר' אהרן רוקח שליט"א נצפה לפני שעה קלה בציון הרשב"י במירון כשהוא אומר את תפילתו המיוחדת של רבי נתן מברסלב זיע"א

ר' אהרן רוקח שליט"א בציון הרשב"י במירון // צילום: באדיבות המצלם

יורש העצר של ממלכת בעלזא הרה"צ ר' אהרן רוקח שליט"א נצפה לפני שעה קלה בציון הרשב"י במירון כשהוא אומר את תפילתו המיוחדת של רבי נתן מברסלב זיע"א.

חסידות בעלזא ידועה כיום כאחת החסידויות המתנגדות ביותר לחסידות ברסלב ללא כל הצדקה או סיבה מוצדקת הנראית לעין, ההתנגדות שלהם מפליאה יהודים רבים הזוכים להתקרב ליהדות בזכות תורתו של רבינו נחמן מברסלב המאירה את נשמותיהם הצמאות של עם ישראל, ההתנגדות של בעלזא לחסידות ברסלב נשמרת באדיקות לאורך השנים ומקורה ממשפחת האדמו"רים לבית טשערנוביל.

 

פעם נשאל האדמו"ר מבעלזא על ידי אחד מחסידיו האם אפשר להחזיק בבית את הספה"ק 'ליקוטי מוהר"ן' הידוע כבעל סגולה? – השיב ואמר כי אכן הספר מועיל לסגולה וכו' אבל בשום אופן לא ללמוד בו רק לכרוך אותו משני צדדיו.

 

 

תגובות

בסוף כולם יהיו ברסלב

15

אני חושב שיש טעות, ולפי ידיעה ברורה, האדמו"ר לא אמר מעולם לכרוך משני צדדים....

14

מגעיל איך שמכל דבר קטן עושים עסק האם לא גורם להרבה התנגדויות ???? עד מתי נחלל שם רבינו

13

אימרה זו נאמרה ע"י האמרי חים

12

מנין לך שאומר את התפלה של רבי נתן??? אולי מתפלל בקרן זוית תפלה חרישית ? (הוא מחתן את בנו בשבוע הבא )

11

האדמו''ר הנוכחי יודע וחי את כל ספרי רבנו ומוהרנ''ת כידוע ליודעי דבר וגם מידי פעם אומר בתורה טיש אמרות ומאמרים מהם בלי להזכירם כמובן, אז פשוט חבל על הזמן, לא ''כולם עוד יהיו ברסלב'' אלא כולם ''היום'' ברסלב, מי בגלוי ומי בהסתרה מה כל אדמו''ר אמר אי פעם זה לא נפק''מ, זה כמו להגיד בצהריים שחושך, תפנימו - היום כולם ברסלב

10

האם יש תועלת בכתבה זו, זה רק מחזק את ההתנגדות שלהם, כי ממה נפשך, אם באמת הוא אמר תפילה זו תנו לו לומר, מה הרווחתם שעכשו גם זה הוא לא יגיד?

9

לא נכון, האמרי חיים החזיק בביתו הספה"ק כרגיל, הבדיחה הזו עוברת מאיש לאיש ואין לה מקור דקדושה כלל

8

2 עובדות: א. הרה"צ מבעלזא עמד שם ולא אמר את התפילה, מידיעה! ב. כ"ק מרן האדמו"ר מבעלזא שליט"א מכיר את ליקוטי מוהר"ן וכתבי רבינו יותר טוב מכולכם ואפילו הכי מקפיד ומצווה על החסידים לא ללמוד בספרים אלו ולא להתנהג בדרכי ברסלב, עד כי יבוא שילה ויגלה לנו את הסודות, בעלזא וברסלב תרתי דסתרי וכשיבוא אליהו ייפתרו התעלומות.

7

חבל חבל ... ברסלעבר'ס ... מתעסקים בקטנות . בשטויות. כולם אהובים כולם ברורים. למאי נפק"מ. כן אוחזים או לא.... כן אומר התפילה או לא.... מדובר במנהיג אלפים מישראל בעל שיעור קומה שעוסק בקירוב ישראל לאביהם שבשמים. ואסור לנו כהולכים בדרכו של רביה"ק להסתכל במבט כ"כ שיטחי ורדוד על דברים שאין איתנו יודע עד מה.. זכינו להתקרב לרבינו . ב"ה. באו נתבודד ונלמד .ונעבוד את השי"ת . ולא ל'גרד בציפורניים' מה שלא מענינינו . זה מעשה שלי וזה מעשה שלו .

6

לא נכון, אמרה זו לא נאמרה על ידי האמרי חיים, זה אמרה מפורסמת של מתנגדים בטווח ארוך של שנים שכל אחד אומר בשם מישהו אחר, האמרי חיים הק' וודאי שלא. נקודה!

5

זה כמו שזנוויל מסכים עם דברי התוספות... שאף אחד לא צריך את הסכמתו וגם רבינו לא צריך הסכמות בפרט לא מבעלזא... שלא תרמו לעמך בית ישראל כלום, לא בקדושה ולא באהבת ישראל. כל מה שהם עושים לעצמם הם עושים אם זה באירועי ענק מיותרים או בכבוד מדומה לאדמור שלהם שאוהב הרבה כסף וכבוד.

4

אני מבקש למחוק את ההודעה האחרונה אסור לעלות אמרות המזלזלות ברבנים מכל מגזר שהוא

3

ברסלברס יקרים !!! עד מתי תמשיכו עם הנחיתות שלכם תתחילו לשמוח במה שזכיתם , זה לא מוסיף הרבה כבוד לברסלב

2

כנראה שאינכם יודעים מיניה ומקצתיה מה חושבים על ברסלב מי שאינו ברעסלעבער

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ז אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.