הרה"ח ר' משה ביננשטוק שליט"א ישמש כחזן ביום כיפור סמוך לציון רבינו באומן

החזן המיתולוגי הרה"ח ר' משה ביננשטוק שליט"א יתפלל עם תלמידי הישיבה וישמש כחזן ביום כיפור סמוך לציונו של רבי נחמן מברסלב באומן – הציבור מוזמן להשתתף במניין המיוחד סמוך ונראה לציון רבינו

סדר לימוד במוצאי צום גדליה בתורת הנחל אומן

ישיבת 'תורת הנחל' באומן בראשות ראש הישיבה והחזן המיתולגי הרה"ח ר' משה ביננשטוק שליט"א, ממשיכים את הקיבוץ באומן עד לאחר יום כיפור, תלמידי הישיבה שנשארו באומן לאחר ראש השנה קיימו את סדרי לימוד הישיבה המלאים סמוך ונראה לציון רבי נחמן מברסלב זיע"א.

כמידי שנה בימי הקיבוץ באומן ראש השנה מתקיים מניין מיוחד במתחם ישיבת 'תורת הנחל' המכיל מאות מתפללים הבאים להתפלל ולשמוע את קולו הערב של  החזן המיתולגי ר' משה ביננשטוק שליט"א, המניין שנוחל הצלחה אדירה מתקיים באווירה מיוחדת במינה של אחדות ואהבה בין המתפללים המתבטאת בשירה ובריקודים סוחפים בעת התפילה ולאחריה.

השנה יתווסף חידוש מיוחד, תלמידי הישיבה והמשגיחים המשיכו את סדרי לימוד הישיבה המלאים במתחם הישיבה באומן עד לאחר יום הכיפורים, כאשר, את תפילות יום הכיפורים ילווה הבעל תפילה וראש הישיבה הרה"ח ר' משה ביננשטוק שליט"א יחד עם בנו אליקים.

בשיחה ל'אומן שלום' מספר ר' משה ביננשטוק על היוזמה ומזמין את הציבור השוהה באומן לקחת חלק בתפילות היום הקדוש ואומר כי "השנה יתווסף חידוש גדול מאז ימי אומן המהוללים בשנים שלפני המלחמה, שרבים מאנ"ש נשארו ליד רביז"ל עד לאחר יום הכפורים ובראשם החזן הנפלא מורו ורבו של מו"ר רלוי"צ בנדר זצ"ל ר' נחמן שטרנהארץ המכונה ר' נחמן נעמירובער זצ"ל, כך ימשיכו תלמידי הישיבה לקיים בעז"ה סדרי לימוד מלאים ותפילות עד לאחר יום הכיפורים. יש מקווה מפואר צמוד לישיבה – הקהל הרחב מוזמן"

 

מתחם ישיבת 'תורת הנחל' באומן  ממוקם ברחוב סחידנא 21 סמוך לקלויז של מוהרנ"ת באומן.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.