חדשות אומן

הרב ישראל מאיר גבאי ניצל בדרך נס מתאונת דרכים בדרך לאומן

הרב ישראל מאיר גבאי הי”ו היה בדרכו לאומן לבדו ברכבו, ניצל בדרך נס מתאונת דרכים מחרידה. ראו את התמונות והבינו את גודל הנס, הרב ישראל מאיר גבאי יצא בריא ושלם בגופו ללא שום נזק: “לא אמות כי אחיה ואספר מעשי י-ה”

ללא שום נזק - "לא אמות כי אחיה ואספר מעשי י-ה" הרב ישראל מאיר גבאי מתראיין לאומן שלום במוצאי החג | צילום: אומן שלום

נס גלוי בערב ראש השנה:
יו”ר אגודת אהלי צדיקים הרב ישראל מאיר גבאי הי”ו היה בדרכו לאומן לבדו ברכבו, ניצל בדרך נס מתאונת דרכים מחרידה. ראו את התמונות והבינו את גודל הנס, הרב ישראל מאיר גבאי יצא בריא ושלם בגופו ללא שום נזק: “לא אמות כי אחיה ואספר מעשי י-ה”.

התאונה התרחשה ביום שלישי ערב ראש השנה בצהריים, בסמוך לגבול פולין על כביש E40 נסע לטיפול בכמה קברים הסמוכים אל הגבול בפולין. והיה בחזרתו לעבר אומן – לראש השנה.

אין מידע כלל אודות התאונה, מאחר והרב ישראל מאיר גבאי לא זוכר כלום. לא לפני התאונה ולא אחריה. אין לו מושג כמה זמן הוא שהה ברכב לאחר התאונה. הוא התעורר לאחר זמן מה ומצא את עצמו בתוך הרכב… – ייתכן ונרדם. במהלך התאונה הוא גם לא התעורר.

לאחר שהתעורר בתוך רכבו, התקשר אליו אחיו הר”ר נפתלי גבאי ששהה במעזבוז’. והוא שאל אותו שוב ושוב איפה אני . איפה אני. אין לי מושג היכן אני נמצא, מה זה הרכב השחור הזה שאני בתוכו. – השיחה נותקה.

כמה דקות לאחר מכן התקשר אליו מנכ”ל האגודה הר”ר י. זילברמן והשיחה חזרה על עצמה.. היכן אני וכו’. הר”ר י. זילברמן התעשת והבין את המצב. והחל להסביר לו לאט לאט יום שלישי היום, ערב ראש השנה, אתה בדרך לאומן, זה הרכב החדש שקנינו לך… וכך לאט לאט שב אליו זכרונו. כמובן הוא נלקח לטיפולים ובדיקות – ושוחרר מייד.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.