חדשות אומן

עסקני קהילת אומן דאגו למקום לימודים מסודר המיועד לילדי קהילת ‘שובו בנים’

נפתח חיידר נוסף באומן • עסקני קהילת אומן בהכוונת הרב יעקב ג’אן שליט”א הרימו את הכפפה ודאגו למקום לימודים מסודר המיועד לילדי קהילת ‘שובו בנים’ שהגיעו להתגורר באומן בעקבות העלמותו של הרב אליעזר ברלנד שליט”א

החיידר החדש | צילום: ק"ק אומאן - אומן שלום

כזכור, כ- 300 מחסידי הרב ברלנד שליט”א עזבו את תחומי הולנד, לאחר שהרב ברלנד שליט”א נעלם ולא הופיע בהולנד. המשפחות המתינו עד לכ”א תמוז בתקווה כי רבם אכן יופיע בהולנד, לאחר סיום ימי החופשה בתחומי המדינה כפי שהפיצו כמה מהחסידים בתחילה הפרשה. במקביל החלה התלבטות בין החסידים, האם יחזרו לישראל או שיעברו להתגורר באומן. בסופו של דבר הוחלט כי המקום המתאים ביותר עבורם – היא העיר אומן.

כאמור, המשפחות הגיעו להתגורר באומן וככל הנראה ישהו בתקופה הקרובה בסמוך לקברו של רבי נחמן מברסלב באומן, עד יוודע מקום הימצאו של רבם – הרב אליעזר ברלנד שליט”א. מאחר ומדובר בזמן שהות לא מוגדר, לא הייתה אפשרות לקבל את הילדים לתלמוד תורה ‘כתר תורה’ המיועד לתושבים הקבועים באומן. בעקבות כך, עסקני קהילת אומן בהכוונתו של הרב יעקב ג’אן שליט”א הרימו את הכפפה ודאגו למקום לימודים מסודר המיועד לילדי קהילת ‘שובו בנים’ בליווי מלמדים אברכים יר”ש המתגוררים באומן.

החיידר החדש יפעל במתחם הצריפים המיועדים לתפילה ולימוד בימי ראש השנה בסמוך לציון רבי נחמן מברסלב זיע”א. כמו כן, הוקצה חדר אוכל שבו יחולקו ארוחות מסודרות לילדי הת”ת.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.