הקמת מצבה למזכה הרבים המשפיע הרה"צ ר' מאיר שלמה זצ"ל

לאחר כשלושה חודשים של עיכובים ומניעות הוקמה מצבה למזכה הרבים המשפיע הרה"צ ר' מאיר שלמה זצ"ל שנטמן בבית החיים פונוביץ' בבני ברק

הרה"ח ר' שלמה מאיר זצ"ל | צילום: באדיבות המצלם

ממשיכים את מפעלי חייו של הרה"צ רבי מאיר שלמה זצ"ל שהאיר את אור רבנו הקדוש לאלפים באהבת ישראל נדירה ובמסירות נפש ממש, שלאחר הסתלקותו נותר חלל גדול בקרב אלפים מתלמידיו ומשומעי לקחו  ולאחר שלושה חודשים ניתן לבשר לאלפי תלמידיו כי יש המשך לאור ההפצה.

לאור ההצלחה הגדולה של הספר  "הסוד שבך" של הרה"צ רבי מאיר שלמה זצ"ל שהתפרסם לפני כשנתיים והפך לרב מכר, לאחר שנמכרו בתוך שנתיים מעל 100,000 עותקים ברחבי הארץ והעולם ואלפים מספרים שספר זה שינה את חייהם ובעזרת ה' בחודשים הקרובים יראה אור הספר הבא בסדרה בשם "הרצון שבך". הספר "הרצון שבך" עליו יגע הרה"צ רבי מאיר שלמה זצ"ל בחודשים האחרונים לחייו על מיטת חוליו בנוי יורק כשהוא ממשיך לעבוד עליו ולכתבו בשארית כוחותיו  מתוך יסורים ומסירות נפש ממש כשכולו שקוע בעולמה של תורה.

לפניכם חוברת פנינים מיוחדת מתוך טיוטת הספר  "הרצון שבך" להורדה ולהפצה שיצאה לאור ע"י ארגון "המאיר לארץ" שהוקם להמשיך את מפעלי חייו ומפעלי ההפצה המוסדות והקירוב של הרה"צ רבי מאיר שלמה זצ"ל ע"פ דרך רבנו הקדוש. חוברת הפנינים יצאה במהדורה מיוחדת של 30,000 חוברת לחיזוק נשמות ישראל באור הרצון שמגלה ומעצים  את הרצונות שבלבנו מול בוחן כליות ולב ודווקא בדור היתום הזה כשאנחנו רחוקים מאור השם ומטעם חיי הנצח האמיתיים נעורר את הרצון שמגיע מתוך געגועים להשם יתברך ולעשות רצונו בבחינת 'אם תעירו ואם תעוררו'.

ניתן להזמין את החוברות   03-8014880 שלוחה 3

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.