הקאוצ'ר מרדכי רוט והברסלבר עדי רן באימון אישי – "בין נפילה לעליה"

הקאוצ'ר מרדכי רוט והברסלבר עדי רן באימון אישי – בין נפילה לעליה" – זהו היצירה אותה מגיש רוט בימים אלו בדואט עם הזמר עדי רן – כי גם אם חס ושלום אנחנו נופלים, עלינו לדעת לעצור את הנפילה

בין נפילה לעליה | צילום: עטיפת הסינגל

מרדכי רוט משמש כמאמן ומטפל אישי ורגשי ביום יום, והקים את 'עלומים' – מרכז חרדי לחיים בריאים, בנוסף לזאת הוא גם סופר שכתב ארבעה ספרים רבי מכר למבוגרים וילדים יחד עם הסופר הנודע חיים ולדר, כמטפל וסופר העוסק בנפש האדם ובנושאים רגישים שונים, נפגש רוט מחוץ לחדר הטיפולים עם בני נוער ואנשים שונים הנמצאים בכל מיני מצבים בחייהם, ומעודד אותם ומחזק אותם בשיטות שונות ובדיבורים הנוגעים אל הלב הנשמה והנפש, גם לגיטרה עליה הוא פורט יש חלק חשוב באותם מפגשים ואירועים שונים.

בתוך הפעילות של רוט ישנם משפטים הנאמרים על ידו אינספור פעמים בכל מיני הרצאות, כנסים וזיצים אותם הוא מקיים מפעם לפעם, כעת החליט מוטי לקבץ אותם יחדיו, לתת להם לחן ולהעניק להם עוצמה של ממש. "בין נפילה לעליה" – זהו שמה של היצירה אותה הוא מגיש בימים אלו, כשהמוטו המרכזי מבחינתו של רוט הוא לדעת, כי גם אם חס ושלום אנחנו נופלים, עלינו לדעת לעצור את הנפילה בזמן הנכון ולהתחיל הכל מהתחלה מתוך דיבורים המבוססים מתורתו של רבי נחמן מברסלב זיע"א – וכך קיבלנו את הסוד של ההתמודדות בחיים.

כדי להוסיף נופך ועומק ליצירה נקרא אל הדגל הזמר הברסלבאי עדי רן לבצע את השיר בדואט משותף, החיבור המיוחד בין השניים הפך את השיר לאטרקטיבי וקולע.

מילות השיר:

בין יאוש לתקווה, בין חולשה לעוצמה, בין אהבה לשנאה, בין נפילה לעליה.

אחרי הנפילה, מרגישים ממש נורא, לפעמים אין כוח להתחיל מהתחלה.

פזמון: Close your eyes און מאך א געשריי האר עיני, Close your eyes און מאך א געשריי רחם עלי. תתחזק בנפילה ותראה שאתה לא נורא, אז עלית בדרגה, השם אוהב אותך, איפה שאתה. פזמון: Close your eyes … תמשיך את המסע, בביטחון ושמחה, ותראה, את הטוב שבך, כי זה ההבדל, בין הצדיק והרשע, שהצדיק, אף פעם לא נכנע.

פזמון: Close your eyes… חשוב שתדע, שהשם אוהב אותך, אל תשכח, הוא אבא שלך, גם כשחשוך, הוא תמיד איתך, תצעק לו טאטע, הוא שומע אותך פזמון: Close your eyes…

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.