היסטוריה בברסלב

הצלחה אדירה למשפיע מברסלב שכבש את לב ההמונים מכל הזרמים והחוגים

הצלחה אדירה – בפרק זמן של 36 שעות נתרם מליון דולר לקמפיין ההתרמה עבור המוסדות של המשפיע מברסלב הרה"ח ר' יואל ראטה שליט"א בעל החיזוק היומי שכבש את לב ההמונים מכל הזרמים והחוגים בעם היהודי – צפו בחגיגות הסיום בארה"ב

המשפיע עשה היסטוריה בברסלב // צילום: באדיבות המצלם

עשרות אלפי יהודים מכל רחבי העולם נחשפים מידי יום לחיזוק היומי של המשפיע מברסלב הרה"ח ר' יואל ראטה שליט"א שמופץ בכל מדיה אפשרית, החיזוקים ערוכים מתוך השיעורים הנפלאים הנמסרים מידי יום בישיבת "תפארת התורה" בוויליאמסבורג, ברוקלין, ניו יורק, בראשות ראש הישיבה הרב יואל ראטה שליט"א.

שיעוריו המרגשים של ראש הישיבה שנמסרים מידי יום על פי תורת רבי נחמן מברסלב זיע"א זכו לתפוצה נרחבת בכל רחבי העולם בשל דבריו המחזקים של המשפיע שמכניסה אהבת ה' טהורה ופשוטה בלב כל יהודי.

באחד משיעוריו הרבים שהתפרסמו לאחרונה סיפר המשפיע לתלמידיו על הקשיים במוסדות ואמר: "אני רוצה לבקש ממכם טובה קטנה, מאוד קשה לי לבקש טובות מאנשים, אבל חשבתי שזה לא טובה בשבילי, זה טובה בשבילכם יותר משלי, אני עובד מאוד קשה, המוסדות בקשיים גדולים, מאוד גדולים, – ז"א אין לנו מקומות לילדים. בנינו עוד קומה בבניין, ברוך ה' עוד יכולנו לסחוב עם זה, תשרי, חשון, כסליו, טבת, שבט, אדר, ניסן, אייר, סיון, העירייה סגרה לנו את זה. לשבוע שבועיים הקרובים, עוד נוכל להסתדר איכשהוא, צימצמנו כיתות בדיעבד לילדות וילדים קטנים, אבל, אנחנו חייבים דחוף מקום חדש לבית ספר".

תלמידיו של המשפיע ששמעו את המצב הקשה, נרתמו לסייע לראש הישיבה, והחלו בפעילות גיוס כספים למען מטרה נעלה זו, ההתרמה שיצאה לדרך הופעלה באמצעות מערכת אינטרנטית לגיוס כספים, סכום היעד שנדרש לסיום הקמפיין היה חצי מליון דולר. בפרק זמן קצר של כמה שעות, היעד הושג, ומיד לאחריו הסכום הוכפל על ידי התורמים לסכום של מיליון דולר.

מדובר בהצלחה היסטורית בחסידות ברסלב, המשפיע הדגול מברסלב שהצליח לרגש ולהפיץ את האור של רבי נחמן מברסלב על ידי דיבורים פשוטים החודרים ללב, בכדי שעוד יהודי יזכה לטעום מהמתיקות של היהדות והקשר עם בורא עולם.

הרב יואל ראטה שליט"א נחשב לאחד מחשובי תלמידיו של מוהרא"ש זצ"ל בשנים האחרונות, ומאז התקרבותו סחף יחד אתו עוד מאות בחורים ואברכים אל חסידות ברסלב. ר' יואל הוא נכדו של גאב"ד קארלסבורג הרב יחזקאל ראטה המתגורר בארה"ב, ובעבר שימש כדיין בבית הדין של קארלסבורג וכמגיד שיעור בישיבת וויען בוויליאמסבורג. בשנת תשע"א הקים בהוראת מוהרא"ש זצ"ל את מרכז 'היכל הקודש' דחסידי ברסלב בוויליאמסבורג ובמקום פועלים כיום בראשותו – בית מדרש, ישיבת 'תפארת התורה' לבחורים, כולל אברכים, תלמוד תורה לבנים, בית ספר לבנות ובית דפוס לספרי ברסלב.

מאז התקרבותו של הרב יואל ראטה לברסלב הוא החל להתפרסם בעקבות השיעורים שמסר לבחורים בהשראתו של מוהרא"ש ובהם דיבר רבות על סדר דרך הלימוד של ברסלב ועל חיים נכונים ואיכותיים ברוח החסידות כשבשיעוריו הוא משלב גם ניגונים נפלאים ומלאים חיזוק, שאותם הוא מלחין ושר יחד עם בחורי ישיבתו.

 

הצלחה אדירה!! צפו בחגיגות בארה"ב

 

תגובות

ברכות שתזכו להגדיל תורה ובמיוחד תורת רבינו הקדוש

3

אין כמו עם ישראל

2

זה הכל בורא עולם עושה הכל בידו אנחנו כלום

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ג אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.