הצלחה אדירה • איכלוס ראשוני בפרויקט מלון הדירות באומן 'מצפה אומן'

הצלחה אדירה לפרוייקט מלון הדירות באומן • הרוכשים הראשונים בפרויקט מלון הדירות באומן "מצפה אומן" יחוגו את ימי אומן ראש השנה הבעל"ט בדירתם החדשה סמוך ונראה לציונו של רבי נחמן מברסלב זיע"א

מצפה אומן ובניית דרכי הגישה לפרוייקט // צילום: יח"צ

הרוכשים הראשונים בפרויקט מלון הדירות באומן "מצפה אומן" יחוגו את ימי אומן ראש השנה הבעל"ט בדירתם החדשה

לקראת ימי הקיבוץ הק' אומן ראש השנה תשע"ט התאספו היזמים ונציגי הרוכשים בפרוייקט מלון הדירות באומן 'מצפה אומן' בכדי להתעדכן בהתקדמות הבנייה – היזמים הודיעו אמש (ראשון) כי פרוייקט 'מצפה אומן' הנמצא בבעלותם הגיע לשלביו הסופיים של הפרוייקט, וכי שלב א' במסירת המפתחות החל, ורוכשי הדירות הראשונים יזכו לחגוג את ימי אומן ראש השנה הבעל"ט בדירתם החדשה במלון באומן.

באסיפה שהתקיימה עם הרוכשים תיאר יוזם הפרוייקט המצליח ר' רפאל ויסקי הי"ו על בחירת מיקומו המיוחד של הקמת הפרוייקט 'מצפה אומן' במיקום היסטורי באזור מושבם של אנשי שלומינו דחסידי ברסלב בתקופת מוהרנ"ת מברסלב זי"ע ובמשך כל הדורות עד לימינו אנו, סמוך ונראה לציונו של רבי נחמן מברסלב זיע"א. כשבעצם כל אווירת הקיבוץ הק' באותם תקופות התנהלו ממש ברחוב שבו הוקם הפרוייקט 'מצפה אומן', כאשר מצד אחד נמצא הקלויז של מוהרנ"ת ומצד שני נמצא הבית שבו רבי נחמן מברסלב זיע"א נסתלק לבית עולמו.

באסיפה, בירך ויסקי על המוגמר ואיחל לרוכשים יישוב טוב, בעת מסירת המפתחת בישרו היזמים לרוכשים על צמיחה משמעותית בהתפתחות הנדל"ן באזור, ועל כך שהשקעתם הכספית החלה להניב פירות, רחוב סחידנא שבו ממוקם פרוייקט הדירות "מצפה אומן" עובר שינוי עצום בתקופה האחרונה, וכיום ניתן לומר בוודאות כי האזור שינה את פניו לבלי היכר, לאחר שבשנה האחרונה נבנו שם מלונות ובניינים חדשים, גם פיתוח המרחב הציבורי ודרכי הגישה מבשרים על עידן חדש שלא הוכר עד כה, כאשר בימים אלו אנו מתבשרים על סלילת מעבר חדש, שהוקם בזכות התאגדותם של כל היזמים באזור.

פרוייקט מלון הדירות באומן 'מצפה אומן' הוקם בשנת תשע"ז על ידי יזמים חסידי ברסלב אשר להם ניסיון רב ביזמות נדל"ן, מתחם המלון באומן הוקם על שני מגרשים ברחוב סחידנה, לצורך מציאת פתרונות דיור לרווחת העולים להסתופף בצלו של רבי נחמן מברסלב זיע"א, פרוייקט 'מצפה אומן' מיוחד בכך שהוא קרוב מאוד במרחק של הליכה של 3 דקות בלבד מקברו של רבי נחמן מברסלב זיע"א, ומאידך מקום שקט, הפעיל בכל תקופת ימות השנה, בימי אומן ראש השנה כאשר ההמולה קיימת בעקבות ביקורם של עשרות האלפים, דיירי 'מצפה אומן' נהנים משקט ואינם סובלים מרעש והמולה הקיימים ברחובות המרכזיים.

ל'אומן שלום' נודע כי בפרוייקט 'מצפה אומן' נשארו דירות אחרונות למכירה,  ’מצפה אומן‘ מזמין אותך לרכוש עכשיו דירה חדשה ומרווחת במיקום אטרקטיבי וייחודי וכבר בראש השנה הבעל“ט תוכל להנות מהתעלות רוחנית עם ישוב הדעת. בפרויקט מגוון גדלים של דירות שנבנו ברמת בניה אירופאית מהגבוהות בשוק בתכנון קפדני ובהתאמה אישית. לרוכשים האחרונים עד ראש השנה הבעל“ט תינתן הטבה ייחודית 'חבילת ריהוט לדירה במתנה' – הזדרזו לקבוע פגישה, חייגו: 1700-505-205

 

צפו בתמונות מהתקדמות שלבי הסיום והכנת התשתית בדרכי הגישה ל'מצפה אומן'

 

מלון דירות באומן - מצפה אומן

מלון דירות באומן - מצפה אומן

מלון דירות באומן - מצפה אומן

מלון דירות באומן - מצפה אומן

מלון דירות באומן - מצפה אומן

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.